Unban request

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Unban request

Mesaj #1 » de Skaze » 15 Mai 2014 13:45

Titlu: Cerere UnBan

1) Nick jucator - [UG]Skaze
2) STEAM ID STEAM_0:0:20425975
3) Va rog sa imi scoateti Ban-ul primit in data de 14.05.2014 pe serverul de Counter Strike Source GameForest XB #3
4) Alte detalii : Am fost acuzat ca am Aimbot , dupa ce cateva runde la rand am dat headshot in acelas loc catorva playeri . Am primit kick, m-am reconectat , am cerut explicatii, si cineva mi-a zis sa las codurile . Am continuat sa joc si nu s-a mai luat nimeni de mine. Am fost si injurat la un moment dat. Apoi, peste vreo ora, am fost banat , cu motivul : Wallhack. Le-am explicat tuturor, cand am fost acuzat de Aimbot , ca am un contul de steam de foarte mult timp, si ca nu-mi permit sa folosesc coduri. Joc CSS de foarte mult timp, si cativa ani, am jucat si la nivel inalt ( Incorporated )

Avatar utilizator

Re: Unban request

Mesaj #2 » de DeeJay » 15 Mai 2014 14:15

Skaze (Re: Post 1), sa asteptam adminul care a dat ban cu explicatii/demo.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Unban request

Mesaj #3 » de Maverick » 15 Mai 2014 14:42

Cand a intrat omu pe server lam prins vreo 3 -4 runde omul este pro si nu are cod , adminul sigur ca poate fi unu dintre yahooo sau leito ei erau pe server atunci ...
Imagine

Sa mor pentru tara zimi de ce sa fac asta ?
Cand tara asta moare inaintea mea !
Avatar utilizator

Re: Unban request

Mesaj #4 » de iseedead » 15 Mai 2014 14:54

261 de ore de joc pe profilul de steam, oricum sunt 90%sigur ca ai wall, si nici macar nu incercai sa te ascunzi, te duceai direct pe adversar fara nici un indicu despre locatia lui, motivul pentru care am considerat ca nu mai e cazul sa iti fac demo.
sa i se scoata banul(greseala mea ca nu e demo), data viitoare vei avea si demo
Avatar utilizator

Re: Unban request

Mesaj #5 » de DeeJay » 15 Mai 2014 14:58

ban scos:

] sm_unban STEAM_0:0:20425975
[SM] Removed bans matching filter: STEAM_0:0:20425975
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks
cron