Caciula valoare

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: Caciula valoare

Mesaj #11 » de Artamess » 03 Mai 2014 16:53

yahoOo (Re: Post 8),
Un player ii poate da mute, dar tu domnule admin nu ar trebuii sa ai grija de atmosfera buna de pe server?
Normal ca il lasam sa joace linistit...nu cumva sa il deranjam cand injura.
Imagine

Avatar utilizator

Re: Caciula valoare

Mesaj #12 » de Psychopath » 03 Mai 2014 17:10

yahoOo (Re: Post 8), ba da eu nu inteleg.Cat de greu poate fi sa te abtii sa nu pui manele cand te joci CSS? Ca nu inteleg nu de alta.Si nu imi dau seama de ce nu inteleg , pentru ca nu-s manelist sau pentru ca nu ii normal. :|
Imagine
Avatar utilizator

Re: Caciula valoare

Mesaj #13 » de Cristina » 03 Mai 2014 17:37

+1

Si eu ascult un gen de muzica ce streseaza pe toata lumea si nu intru pe server sa va bag pe gat playlistul meu. 8-|
Avatar utilizator

Re: Caciula valoare

Mesaj #14 » de Caciulica » 03 Mai 2014 17:40

da in regulament nu scrie sa nu bag manele si daca v-am suparat scz:)
Avatar utilizator

Re: Caciula valoare

Mesaj #15 » de Cristina » 03 Mai 2014 17:41

Cristina scrie:Deci.


1. Steam id-ul tau este -> STEAM_0:1:60090373 ( Steam profile )
2. Mai ai un cont pe forum -> Parpanghel . De ce ?!
3. Cand Nik cere un silence permanent pentru un jucator e clar ca s-a intrecut orice limita posibila existenta.... Think about it!!! :)



!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar utilizator

Re: Caciula valoare

Mesaj #16 » de Caciulica » 03 Mai 2014 17:45

si contu parpanghel l-am uitat
Avatar utilizator

Re: Caciula valoare

Mesaj #17 » de Cristina » 03 Mai 2014 17:51

Te bate un cont pe forum si tu imi dadeai lectii despre cuvantul parpanghel si imi sugerai sa caut in dex semnificatia lui. Bun asa. 8-|

NU AI VOIE CU CLONE PE FORUM, CU 2,3,5 CONTURI. NU FACI ALT CONT CAND UITI O PAROLA. RESETEZI PAROLA! PLANTA!
SI POTI SA CERI AJUTORUL UNUI ADMIN SA TE AJUTE SA RESETEZI O PAROLA!!!!
SI MACAR ITI MODIFICI STEAM ID-UL ALA!!!!!
~X(
Avatar utilizator

Re: Caciula valoare

Mesaj #18 » de Psychopath » 03 Mai 2014 17:59

Eu zic sa ii dam unsilence si la urmatoarea abatere , chiar si una minora sa ia silence perm.
Imagine
Avatar utilizator

Re: Caciula valoare

Mesaj #19 » de yahoOo » 03 Mai 2014 19:14

nici eu nu ascult manele ;)
dar daca omul vrea sa te oftice s-au stiu eu ce vrea sa faca si pune manele
fiecare are partea lui de vina si partea lui de dreptate ;)
Loading ... ████████████ 99.9%
Avatar utilizator

Re: Caciula valoare

Mesaj #20 » de Psychopath » 03 Mai 2014 19:16

yahoOo (Re: Post 19), Irelevant ceea ce spui tu.Eu nu pun Heavy Metal pe server cand ma enervez , el nu tre' sa puna manele.Functia de voice chat de pe server nu s-a inventat sa puna Caciula manele... :|
Imagine

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 18 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks