Cerere unban, un mute, ungag, unsilence

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: Cerere unban, un mute, ungag, unsilence

Mesaj #11 » de revendor » 02 Mai 2014 22:48

Cristina s-a adresat direct subiectului printr-o întrebare la adresa ta în legatură cu ungag, unban şi unsilence. Ea nu este nici macar aproape să fie off-topic, pe cand tu, cu mesajul tău despre off-topic, eşti off-topic.
viewtopic.php?p=37984 pentru mai multe detalii.

În legătură cu mine, te sfătuiesc să nu mă bagi în probleme şi dramele tale şi să ţi le rezolvi singur.
Ultima oară modificat de revendor pe 02 Mai 2014 22:51, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator

Re: Cerere unban, un mute, ungag, unsilence

Mesaj #12 » de DeeJay » 02 Mai 2014 22:50

TRZ (Re: Post 10), chestii ciudate - au inceput sa migreze jucatori de pe xb pe serveru ala.
Adica nu iti aduci aminte când ai zis ca nu mai joci pe xb?
Oricum ban-ul ramane. Mai are sens sa discutam?
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Cerere unban, un mute, ungag, unsilence

Mesaj #13 » de TRZ » 02 Mai 2014 22:55

Ma sfatuiesti ? Tu erai pe server cu mine mai devreme, clar ca pe tine te-am dat ca exemplu, nu ma intereseaza daca te deranjeaza.
Esti doar un exemplu care sa ma ajute sa imi exprim pararea, nu o lua personal. Vad ca o dai pe desteptul, ar fi trebuit sa-ti dai seama singur.
Daca tu zici ca nu e offtopic, asa sa fie, nu asta conteaza.

Daca vrei mai multe detalii, discutam pe privat. Eu vreau sa tin topicul doar pentru a afla moticul ban-ului, care din cate se vede, nu exista.
"Ne este nici un secret ca prostii reprezinta majoritatea populatiei lumii" by TRZ
Avatar utilizator

Re: Cerere unban, un mute, ungag, unsilence

Mesaj #14 » de Cristina » 02 Mai 2014 22:56

TRZ scrie:eram curios, deodata asa ban.

In continuare si eu sunt curioasa de ce 'deodata asa' un- de toate.
Nici tu nu imi raspunzi mie la intrebare. De ce? :-?
Avatar utilizator

Re: Cerere unban, un mute, ungag, unsilence

Mesaj #15 » de DeeJay » 02 Mai 2014 22:57

TRZ (Re: Post 13), bun, hai ca sa intelegi ai zis ca nu mai vrei sa joci pe xb, atunci eu sunt indreptatit sa te banez, e clar ca nu iti place serverul deci ce sens are sa joci pe el, ban ramane, tc.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 18 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks