Cerere ungag,unmute zsocell

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Cerere ungag,unmute zsocell

Mesaj #1 » de zsocell » 07 Apr 2014 18:21

Titlu: Cerere ungag,unmute

1) Nick jucator zsocell
2) STEAM ID STEAM_0:0:83976132
3) Va rog sa imi scoateti gag-ul si mute-ul primit in data ....... pe serverul xb gameforest3
4) Alte detalii nu stiu de ce si nici cine mi-a dat gag si mute,nu vorbesc urat deci nu stiu de ce am primit,deci va rog frumos scoateti-mi si mie gag-ul si mute-ul!!

Avatar utilizator

Re: Cerere ungag,unmute zsocell

Mesaj #2 » de Maverick » 07 Apr 2014 23:26

ai primit pentru ca vorbesti prea tare la microfon si de 4 ori neai distras atentia caciula in sus caciula in jos cand am strigat eu la tine sa taci ai tacut nu ai mai zis nimic mie unu miai spart urechiile nustiu daca si la ceilalti, dati microfonul mai incet ti sa spus de 5 ori ca te auzi prea tare
Imagine

Sa mor pentru tara zimi de ce sa fac asta ?
Cand tara asta moare inaintea mea !
Avatar utilizator

Re: Cerere ungag,unmute zsocell

Mesaj #3 » de Artamess » 08 Apr 2014 14:09

Imi place cum adminul care l-a redus la tacere e invizibil. Pana la urma ai silence permanent sau ce ?

\ post actualizat: 08.04.2014 | 2:12 pm (zonă timp forum=GMT+2) /


Maverick (Re: Post 2), Mai pune bre un punct o virgula, cratima ceva.... zsocell, la anii lui a scris mai pe inteles comparativ comentariului tau :|
Imagine
Avatar utilizator

Re: Cerere ungag,unmute zsocell

Mesaj #4 » de pRaf ala micu » 08 Apr 2014 16:05

Nu stie ma ce are,doar ca nu poate sa vorbeasca si din cate am inteles de la oxid are silence,nu cred ca va reusii sa va raspunda asta micu,nu prea stie sa umble el la pc,l-am ajutat eu sa faca cererea,deci vedeti voi ce are,cum are si cine i l-a oferit adica eu il rugasem pe oxid sa se uite daca are silence ceva din meniul adminului,eu cred ca are permanent si nu cred ca este de o zi,doua.
Avatar utilizator

Re: Cerere ungag,unmute zsocell

Mesaj #5 » de Maverick » 08 Apr 2014 20:44

Yahoo era adminul care ia dat silence/mute/gag ... el stie detalii ..
Imagine

Sa mor pentru tara zimi de ce sa fac asta ?
Cand tara asta moare inaintea mea !

Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks