CERERE UNBAN

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Urmăritori: pestisor

CERERE UNBAN

Mesaj #1 » de pestisor » 06 Apr 2014 14:35

Titlu: Cerere UNBAN......

1) Nick jucator PESTISOR
2) STEAM ID STEAM_0:0:39923225
3) Va rog sa imi scoateti banul primit in data 06-04-1014 pe serverul xb.css
4) Alte detalii: am intrat pe server si NU am facut reclama,nu am jignit pe nimeni,intrasem ca aveam nevoie de un om ptr a juca mix... :)

Avatar utilizator

Re: CERERE UNBAN

Mesaj #2 » de Artamess » 06 Apr 2014 14:40

pestisor (Re: Post 1),
Este interzis sa chemi oamenii de pe serverul CSS la mix!
Sa iei in cunostiinta de cauza acest lucru si sa nu se mai repete.
Pro pentru unban, dar grija mai mare data viitoare.
Asteapta hotararea celorlalti admini.
Ar fi okey sa mai scrii in topicul tau ca ai inteles cauza banului si nu se v-a mai repeta. E mai cu efect. ;)
Imagine
Avatar utilizator

Re: CERERE UNBAN

Mesaj #3 » de yahoOo » 06 Apr 2014 14:41

pro si de la yahoo
P.S
cand vrei sa mai chemi oameni la mix spunele pe privat...:D
Loading ... ████████████ 99.9%
Avatar utilizator

Re: CERERE UNBAN

Mesaj #4 » de pestisor » 06 Apr 2014 14:51

promit ca data viitoare nu se va mai intampla ;)
Avatar utilizator

Re: CERERE UNBAN

Mesaj #5 » de eNzo » 06 Apr 2014 14:52

Pro si de la mine, daca vei respecta regulile. :D
RIP 1947-2014
"Vremurile vin; vremile se duc: lumea merge înainte, iară omul, când cu lumea, când împotriva ei." (Ioan Slavici)

Avatar utilizator

Re: CERERE UNBAN

Mesaj #6 » de Bogdan » 06 Apr 2014 16:25

Pe care mix ma fish mouth?Pe gayfinity?Ba du.te si plimba ursul ca nu iti scot nici un ban.Nu a fost prima data cand ai facut asta asa ca poti sa dai din solzi in alta parte.Ai intrat ca o pisica blanda si apoi ai zis hai enzo, almost si inca vreo 2 pe serverul celalalt dupa care te.ai deconectat repede ca sa nu iei ban, dar nu ti.ai dat seama ca se poate da ban pe steam id. :)
Te.a pus gayOcc ala sa intrii sa ii aduci jucatori ca are serverul falimentar?!...va puteti juca impreuna, ba chiar sa faceti 69. Ii poti transmite sa inchida serverul ala si sa se apuce de agricultura, poate asa va avea rezultate mai bune fara sa fure din gradina vecinului. ;)

[ Post made via Android ]
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: CERERE UNBAN

Mesaj #7 » de yahoOo » 06 Apr 2014 16:26

Bogdan (Re: Post 6), da nik a gresit si omul
alti care au gresit le-ati mai dat o sansa
parerea mea este ca merita si el o sansa ;)
Loading ... ████████████ 99.9%
Avatar utilizator

Re: CERERE UNBAN

Mesaj #8 » de pestisor » 06 Apr 2014 17:31

NU ma pus nimeni sa chem pe cineva iar playeri joaca unde vor iar eu daca veam nevoie de un om doi asta nu inseamna ca trebuie sa iau ban.Sunt alti pe serverul vostru care injura isi baga si isi scot si numai da nimeni ban pentru jigniri si alte reclame...
Avatar utilizator

Re: CERERE UNBAN

Mesaj #9 » de DeeJay » 06 Apr 2014 17:37

pestisor (Re: Post 8), NU CHEMI OAMENI DE PE XB PE ALT SERVER!
Citeste regulile si respecta-le.

PS: daca esti prieten cu occ mare greseala faci..
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: CERERE UNBAN

Mesaj #10 » de Bogdan » 06 Apr 2014 19:15

Scoate.i taliba banul dar cu gag,mute & silence permanent!Daca prind vreun admin ca ii scoate ce am scris mai sus ramane fara admin si il banez si pe server si pe site!

[ Post made via Android ]
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks