Cerere Unban

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Cerere Unban

Mesaj #1 » de ShowTime » 01 Apr 2014 17:46

Salutare ` Padurari !!
1) Nick jucator System
2) STEAM ID STEAM_0:0:29327726
3) Va rog sa imi scoateti banul primit in data aucm o luna pe serverul XB - GameForest CSS Public , GameForest Mix CSS
4) Alte detalii Imi cer mii de scuze pt. ceea ce am facut ,
Totul a inceput cand am facut cererea de admin [ultima] , am vazut ca nu am primit ,, am vazut ca conteaza varsta si ca nu am sanse sa iau adm, apoi am parasit comunitatea , dupa ce am parasito - Maverick - cu - Sparta - au inceput sa ma ieie la misto pe steam ,, apoi ma facut nik tarfa ,, dupaia am inceput sa injur pe steam si pe forum ,, [ nu si pe server ] ,, am luat ban ca pe porc ,, si acum regret ,, infiecare zii cand intru toate servarele sunt cu 0 playeri ,, GameForest de la 14 in sus || Vreau sa intru din nou in communitatea GameForest,, Si imi cer scuze pe aia care iam injurat,,


P.S. -Alta cerere nu mai fac
-probabil daca SATHANE nu parasea communitatea ,, nici eu ( akm ma ingnora )
-el nu mia zis nimik ,, dar am crezut ca suntem prieteni si iam tinut apararea > BAN GAMEFOREST !
- cred ca am spus TOT ?? ! !
^.^ ||| Join In XB Comunity And Be A True RangeR ||| ^.^

Avatar utilizator

Re: Cerere Unban

Mesaj #2 » de Cristina » 01 Apr 2014 17:48

Uuuuuiii la el ca stie sa si scrie! shocked-smiley-face
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban

Mesaj #3 » de WALID » 01 Apr 2014 17:50

Iar ai facut cerere :)) te pacalesc astia ma ca e 1 aprilie :))
Imagine
Be Proud of:
Who you are,
and everything
you've overcome.
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban

Mesaj #4 » de ShowTime » 01 Apr 2014 17:51

walid97 scrie:Iar ai facut cerere :)) te pacalesc astia ma ca e 1 aprilie :))




Ba serios ?? :)) si cine a stiut dece nu mia zis nimik ???
^.^ ||| Join In XB Comunity And Be A True RangeR ||| ^.^
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban

Mesaj #5 » de Lone wolf » 01 Apr 2014 17:54

ShowTime scrie:si cine a stiut dece nu mia zis nimik ???
ca e 1 aprilie =)) =)) =))
Imagine

Avatar utilizator

Re: Cerere Unban

Mesaj #6 » de thony » 01 Apr 2014 18:12

bai mucosule ce misto am facut cu de tine pe steam ca team intr ce ai facut de teau banat astia ca pa porc ca nu am fost pe server si tu ma injuri pe mine si te iei de mine.te chis in freza.si sa sti de la mine nici daca pui poze cu maicata dezbracata nu ti se va scoate banul si daca ti se scoate banul iti dau ban din nou si daca til scoate iarasi cineva vin la arad si te banez de pe fata pamantului pe tine si pe tot neamul tau.jet de aicia sa nu te mai vad ca mi se face greata.deci raspunsul meu pe scurt CONTRA sau ultima ta sansa care este sa ti se scoata banul donezi 20 de eruo sau iti cumperi alt css
Imagine
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban

Mesaj #7 » de ShowTime » 01 Apr 2014 18:14

thony scrie:bai mucosule ce misto am facut cu de tine pe steam ca team intr ce ai facut de teau banat astia ca pa porc ca nu am fost pe server si tu ma injuri pe mine si te iei de mine.te chis in freza.si sa sti de la mine nici daca pui poze cu maicata dezbracata nu ti se va scoate banul si daca ti se scoate banul iti dau ban din nou si daca til scoate iarasi cineva vin la arad si te banez de pe fata pamantului pe tine si pe tot neamul tau.jet de aicia sa nu te mai vad ca mi se face greata.deci raspunsul meu pe scurt CONTRA sau ultima ta sansa care este sa ti se scoata banul donezi 20 de eruo sau iti cumperi alt css



Mai bine recunosti ca ai inceput sa ma injuri,,, si gata ,, dar ma rog ,, cu tine nu o scot nicaieri ,,
^.^ ||| Join In XB Comunity And Be A True RangeR ||| ^.^
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban

Mesaj #8 » de Maverick » 01 Apr 2014 18:23

Ma daca ceilalti sunt de acord ca esti un copil si poate nu dispui de 20 E dar macar 10 E tot ai pt ca ai alocatie , faci donatie de 10 E si daca ceilalti sunt de acord sa iti scoata banu !
Imagine

Sa mor pentru tara zimi de ce sa fac asta ?
Cand tara asta moare inaintea mea !
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban

Mesaj #9 » de DeeJay » 01 Apr 2014 19:09

eu sunt de acord sa ii mai dam o sansa, ce naibii e doar un copil.. wtf?!
asteptam sa vedem ce zice si nik.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban

Mesaj #10 » de Eseth » 01 Apr 2014 19:43

8-| fie PRO...
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 18 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks