Cerere ungag

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Cerere ungag

Mesaj #1 » de Duracell » 18 Mar 2014 21:43

Titlu: Cerere .. ungag ....

1) Nick jucator ... Duracell .......
2) STEAM ID .... STEAM_0:0:8357
3) Va rog sa imi scoateti .. gag ....... primit in data ... ?! .... pe serverul .. gameforest.ro ......
4) Alte detalii ..........

Cu stima,

\ post actualizat: 18.03.2014 | 8:45 pm (zonă timp forum=GMT+2) /


Buna seara,
Am rugamintea sa imi acordati "ungag".

Cu stima,

Avatar utilizator

Re: Cerere ungag

Mesaj #2 » de Eseth » 18 Mar 2014 22:07

L 03/04/2014 - 22:03:36: [extendedcomm.smx] melC<307><STEAM_0:1:49032449><> issued a permanent silence on Ishmael Berkowitz<312><STEAM_0:0:83575918><>

Motivul? :-?

Se poate scoate silence numai din meniul Comm commands. Degeaba incercati sa-l scoateti cu sm_unsilence/sm_ungag/sm_unmute ...
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Cerere ungag

Mesaj #3 » de Cristina » 18 Mar 2014 23:10

Melc nici nu s-a deranjat sa scrie in log admini desi a folosit o comanda permanenta... /:)
Sa-l anunte cineva ca trebuie sa dea aici ceva explicatii.
Avatar utilizator

Re: Cerere ungag

Mesaj #4 » de DeeJay » 22 Mar 2014 21:39

i-am scos eu azi silence, avea silence permanent dat din comm commands.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Cerere ungag

Mesaj #5 » de melc » 23 Mar 2014 15:29

Staaai ca nu-i asa :)).Singuru' silence pe care l-am dat a fost intr-o seara pe servar cand unu' se injura cu adminii ca la usa cortului.Admini jigniti fiind nik si tigaie(in special nik) i-am dat silence dar apoi nik i-a scos silenceu' pentru amuzamentu servarului si m-am gandit ca din mom ce i-a scos silence nu mai trebuie sa postez in log..
Imagine

Avatar utilizator

Re: Cerere ungag

Mesaj #6 » de Cristina » 23 Mar 2014 16:04

melc (Re: Post 5), daca nu ai invatat inca sa folosesti comenzile, scoatem adminul ala! OK? :)
Avatar utilizator

Re: Cerere ungag

Mesaj #7 » de melc » 23 Mar 2014 21:32

Cristina (Re: Post 6), Stai ce? Ar fi trebuit sa astept pana se potolea? Pana umplea frigideru intregului servar? Daca nik sau tigaie nu reacitonau inseamna ca nici ceilalti admini n-ar fi trebuit s-o faca?
Si inca ceva, nu inteleg de ce a facut post ca in momentu' in care i-am dat silence nik,tigaie sau dj i-au scos la cateva secunde diferenta..
Imagine
Avatar utilizator

Re: Cerere ungag

Mesaj #8 » de Cristina » 23 Mar 2014 21:34

Daca ai dat PERMANENT nu se poate scoate din comenzi simple sau din meniul de admin! Nici asta nu stiai! 8-|
Avatar utilizator

Re: Cerere ungag

Mesaj #9 » de melc » 23 Mar 2014 21:50

Eu stiam ca dupa ce ii dai silence nu mai poate folosi microfonu...cineva i-a socs silenceu' imediat dupa...
Imagine
Avatar utilizator

Re: Cerere ungag

Mesaj #10 » de Eseth » 23 Mar 2014 22:08

Dragilor, invatati comenzile de admin si invatati ce face fiecare, macar alea din meniu daca nu puteti sa le invatati pe alea din consola.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 22 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks