UMBAN si RECLAMATIE ADMIN in acelasi timp

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: UMBAN si RECLAMATIE ADMIN in acelasi timp

Mesaj #11 » de pRaf ala micu » 09 Mar 2014 16:31

Cristina scrie:pRaf ala micu (Re: Post 9), in caz ca nu am dovezi ceea ce spuneti voi este egal cu minus infinit!!!

ok inteleg unde bati,scoate adminul sa fi satisfacuta si lasa-l sa va goleasca servarul,daca cineva nu cunoaste regulile nu e vina mea,vrei sa ma crezi bine,nu vrei asta e,oricum scoate-mi adminul ca si asa imi cauti nod in papura eu doar am facut ce cerea regulamentul
Din Regulament pentru jucatori!
12. Reclama pe serverele, catre un alt server sau diverse alte situri se pedepseste cu BAN PERMANENT!
Din Regulament pentru admini!
17. Administratorii au obligatia de a bana PERMANENT si fara niciun avertisment jucatorii care fac diverse reclame (au reclama de site in nume sau in gruptag)
Sa aveti o zi buna!

Avatar utilizator

Re: UMBAN si RECLAMATIE ADMIN in acelasi timp

Mesaj #12 » de Cristina » 09 Mar 2014 16:35

Ala nu a zis hai ma pe serverul de mix blabla. Aia inseamna Reclama, cand apare si un nume!
Si daca vrei sa pastrezi oameni pe un server , mai intai ii avertizezi, ii atentionezi, le spui ce regulament avem noi. Hai ca nu-i greu. sau ce, numai mie imi dai copy/paste din regulament? :|
Avatar utilizator

Re: UMBAN si RECLAMATIE ADMIN in acelasi timp

Mesaj #13 » de pRaf ala micu » 09 Mar 2014 16:40

Cristina (Re: Post 12), Daca ar fi ceva pentru care ar trebui sa ma certi/imi reprosezi singura chestie ar fi ca i l-am dat dupa ceva timp nu imediat,nu pentru ca nu l-am avertizat sa numai cheme la mix (in cazul lui) in cazul altora le-am dat fara preaviz intradevar,lui i-am spus dar era smecher de smecher mafiot si a continuat si dupa ce i-am atras atentia,nu am dovada ca i-am atras atentia si nici nu stiam ca imi trebuie,cu asta am spus tot,deci scoate adminul ca sa fiu pedepsit pentru nesimtirea cu care l-am banat fara motiv
Avatar utilizator

Re: UMBAN si RECLAMATIE ADMIN in acelasi timp

Mesaj #14 » de Cristina » 09 Mar 2014 16:44

pRaf ala micu (Re: Post 13), este o diferenta intre a fi admin si a te crede zeu. :)
Avatar utilizator

Re: UMBAN si RECLAMATIE ADMIN in acelasi timp

Mesaj #15 » de pRaf ala micu » 09 Mar 2014 16:50

Cristina (Re: Post 14), eu cred ca ar trebui sa faceti niste reguli mai clare pentru ceilalti admini si sa mi-l scoti pe al meu ca nu cumva sa ma cred zeu,ca sa fi si tu mai binedispusa ca vad ca te macina ceva :) poti sa imi dai si ban daca asta te face fericita ca doar stim amandoi ca ai o problema cu mine si stim amandoi si de ce deci hai sa lasam telenovela asta pentru pm si sa inchidem topicul,banul i-a fost scos o sa ii dea unul din voi un silence si gata sau astea numai sunt offtopicuri? adica e cam multa nesimtire din partea mea dupa parerea mea
Ultima oară modificat de pRaf ala micu pe 09 Mar 2014 16:51, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator

Re: UMBAN si RECLAMATIE ADMIN in acelasi timp

Mesaj #16 » de Eseth » 09 Mar 2014 16:51

pRaf ala micu (Re: Post 15), Nu e mai simplu sa te conduci dupa regula: "Ceea ce nu e interzis, e permis" ? :)
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: UMBAN si RECLAMATIE ADMIN in acelasi timp

Mesaj #17 » de pRaf ala micu » 09 Mar 2014 16:53

Eseth (Re: Post 16), deci tu vrei sa imi spui mie ca ai voie sa chemi lume la mix de pe servarul xb?asta incerci cumva sa imi spui?
Avatar utilizator

Re: UMBAN si RECLAMATIE ADMIN in acelasi timp

Mesaj #18 » de Eseth » 09 Mar 2014 16:54

pRaf ala micu (Re: Post 17), Vezi asta interzis undeva prin regulament? Eu nu vad. :)
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: UMBAN si RECLAMATIE ADMIN in acelasi timp

Mesaj #19 » de Cristina » 09 Mar 2014 16:55

pRaf ala micu scrie:adica e cam multa nesimtire din partea mea dupa parerea mea

Abia acum ti-ai dat seama.
Greu.
Avatar utilizator

Re: UMBAN si RECLAMATIE ADMIN in acelasi timp

Mesaj #20 » de pRaf ala micu » 09 Mar 2014 16:56

Eseth (Re: Post 18), bine ma baiatule atunci daca e voie imi cer scuze,am sa chem si eu cativa pe la mixuri ca doar e voie
Cristina (Re: Post 19), hahaha,stiam de mult ca sunt nesimtit,cam de cand am inceput sa fiu sincer

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 24 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks