CERERE UNBAN UNMUTE UNGAG ce mai vreti voi

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Favorite: Duracell
Urmăritori: Duracell

CERERE UNBAN UNMUTE UNGAG ce mai vreti voi

Mesaj #1 » de boomheadshot » 01 Mar 2014 22:24

Un admin smecher , zis si Ostil =p~ mi-a cerut sa imi schimb numele fara niciun motiv.... i-am zi sa-mi explice de ce trebuie sa imi schimb numele si am luat gag mute kick si apoi ban.
Am numele vvV.boomheadshot .... dupa ce mi-a cerut sa imi schimb numele si nu am vrut, mi l-a schimbat el in "adasdadadagg" si mi-am bagat ceva si alte cateva treburi de genu' in domnul admin Ostil ... maretia sa !!!
STEAM_0:1:25561312


Intrebarea mea este : Toti frustratii cu puta mica primesc admin ? Daca nu ii convine ca ii rup capu la css , ii recomand sa joace gropicica sau 9 pietre afara cu alte domnisoare zaharisite de teapa lui !!!


PS : OSTIL !!!! CULCAT !!! te DOMIN !!! TE DOMIN !!!!
Ultima oară modificat de Cristina pe 01 Mar 2014 22:29, modificat 1 dată în total.
Motiv: Faci cerere de unsilence sau faci spectacol sa primesti ban?

Avatar utilizator

Re: CERERE UNBAN UNMUTE UNGAG ce mai vreti voi

Mesaj #2 » de DeeJay » 01 Mar 2014 22:27

boomheadshot (Re: Post 1), ai warn pentru limbaj si atac la persoana.

Sa vedem ce zice si Ostil.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: CERERE UNBAN UNMUTE UNGAG ce mai vreti voi

Mesaj #3 » de pRaf ala micu » 01 Mar 2014 22:29

Inteleg ca esti nervos rau,din partea mea ai pro ca nu ai mai facut probleme pana acum dar doar daca promiti sa te mai calmezi un pic!Iar ban nu cred ca ai ca nu s-a spus nimic despre ban in log deci incearca sa intrii:)
Ultima oară modificat de pRaf ala micu pe 01 Mar 2014 22:42, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator

Re: CERERE UNBAN UNMUTE UNGAG ce mai vreti voi

Mesaj #4 » de Cristina » 01 Mar 2014 22:30

Imi e greu sa cred ca Ostil a facut asta... :-?
Avatar utilizator

Re: CERERE UNBAN UNMUTE UNGAG ce mai vreti voi

Mesaj #5 » de RyDeR » 01 Mar 2014 22:32

Ai vreo dovada la toate chestiile pe care le-ai spus? ^
Imagine

Avatar utilizator

Re: CERERE UNBAN UNMUTE UNGAG ce mai vreti voi

Mesaj #6 » de pRaf ala micu » 01 Mar 2014 22:39

RyDeR scrie:Ai vreo dovada la toate chestiile pe care le-ai spus? ^

dovada?ce dovada?vrei sa iti dea print sau demo cum la injurat?omu ti-a spus in fata,ce dovada vrei tu?dovada trebuie sa o prezinte adminul daca tot vrei sa ceri dovada...
Avatar utilizator

Re: CERERE UNBAN UNMUTE UNGAG ce mai vreti voi

Mesaj #7 » de boomheadshot » 01 Mar 2014 22:42

Intreaba-l pe Ostil cum a fost !!! ce dovada :)) Daca mint atunci raman banat si bafta ! ca nu are rost sa joc cu asa admini !.
Avatar utilizator

Re: CERERE UNBAN UNMUTE UNGAG ce mai vreti voi

Mesaj #8 » de ostil » 01 Mar 2014 22:43

sigur ca are silence permanent pentru limbaj am si ceva printscrn pentru asta, chiar si aici are un limbaj defectuos dupa cum se vede.
ai vfost avertizat sa iti schimbi niknameul dupa ce am verificat pe google unde ma directioneaza http://www.boomheadshot si nu mai fii mincinoasa mica spunand ca nu ai voie cu nikul ala pentru ca asa scrie in regulament la punctul 7. Nickurile trebuie sa fie de minim 2 caractere. Sunt interzise nickuri care fac reclama la alte siteuri.
Deci dulceata mica in nenumarate randuri ai fost avertizat dupa care ti-am dat ban 10 min ai reintrat dupa 10 min cu acelasi nik si ti-am dat 30 min.Te rog sa reintri dupa astea 30 min sa iti pot da permanent.
FII DRAGUT SI ARATA CA ESTI EDUCAT CORESPUNZATOR SI NU MAI JIGNI CA NU NE TRAGEM AMANDOI DE SIRETURI.
Ultima oară modificat de ostil pe 01 Mar 2014 22:46, modificat 1 dată în total.
Imagine
Avatar utilizator

Re: CERERE UNBAN UNMUTE UNGAG ce mai vreti voi

Mesaj #9 » de DeeJay » 01 Mar 2014 22:45

ostil (Re: Post 8), nu are/avea www ci VVV plus nu are .ro sau .co .org .watever ca sa zici ca face reclama..
deci eu zic ca sa ii scoti pedepsele aplicate.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: CERERE UNBAN UNMUTE UNGAG ce mai vreti voi

Mesaj #10 » de Cristina » 01 Mar 2014 22:46

I se scoate banul insa silence-ul ala e dat pentru limbaj, nu vad de ce trebuie scos asa rapid. :-?

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 25 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks