CERERE UNBAN UNMUTE UNGAG ce mai vreti voi

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Favorite: Duracell
Urmăritori: Duracell

Re: CERERE UNBAN UNMUTE UNGAG ce mai vreti voi

Mesaj #11 » de ostil » 01 Mar 2014 22:47

AU EXPIRAT PEDEPSELE DAR AM SA LE REPET DACA IMI VORBESTE IN MODUL ASTA

\ post actualizat: 01.03.2014 | 9:48 pm (zonă timp forum=GMT+2) /


iar vvv este o reclama mascata din punctul meu de vedere
Imagine

Avatar utilizator

Re: CERERE UNBAN UNMUTE UNGAG ce mai vreti voi

Mesaj #12 » de Gigel » 01 Mar 2014 23:03

Ma bag io martor, io io io ! I-a zis lu' ostil daca vrea sa-l pupe mama lui, rece.
Imagine
Avatar utilizator

Re: CERERE UNBAN UNMUTE UNGAG ce mai vreti voi

Mesaj #13 » de boomheadshot » 01 Mar 2014 23:47

Pai cum sa nu te scoata din sarite un astfel de "admin" care are impresia ca e buricul pamantului si pe langa asta mai e si inteligent..... tot eu sunt de vina ca l-am injurat nu ??!?! :)) bestial atunci !!

Ce trebuia sa fac ? "AAA multumesc domnule ostil pentru flegma acordata !!! " ma stergeam demn pe obraz si "Va rog daca se poate si pe obrazul celalalt !"

Cum e sa te joci linistit si deodata sa vina un admin care gaseste in numele vvV.boomheadshot reclame :)) + ca argumenteaza cu un site care nu are nicio treaba cu jocurile , css etc.

De tag ai auzit Ostil ? daca observi are si legatura cu poza de la steam ... toate tagurile trebuie sa arate conform viziunii si acceptiunii tale ?
Avatar utilizator

Re: CERERE UNBAN UNMUTE UNGAG ce mai vreti voi

Mesaj #14 » de Radu90 » 01 Mar 2014 23:54

boomheadshot (Re: Post 13), Vorbeste ma frumos, macar pentru ca e mult mai in virsta decit tine poate chiar de o virsta cu parintii tai
Avatar utilizator

Re: CERERE UNBAN UNMUTE UNGAG ce mai vreti voi

Mesaj #15 » de boomheadshot » 02 Mar 2014 00:03

Respectul se castiga nu se cere.... nu dau doi bani pe varsta , pozitie sociala , functie etc.
Atat timp cat eu imi vad de treaba, nu deranjez pe nimeni, si tu vii si abuzezi de admin atunci meriti sa fii calcat in picioare.

Avatar utilizator

Re: CERERE UNBAN UNMUTE UNGAG ce mai vreti voi

Mesaj #16 » de Cristina » 02 Mar 2014 00:08

V-ati cam invatat prost si credeti ca va permiteti de toate pe gameforest. Mai ales sa jigniti ca niste copii prost crescuti.
Cum va atrage cineva atentia cum sariti ca salbaticii . Dar vaaaai ingerasii de voi au fost abuzati de diavolii de admini . Buhuuu.
Va plangeti ca niste tufe. Si o mai faceti si intr-o maniera penibila folosind limbaj de tomberon.

"calcat in picioare''? Stai jos mai ...acarian!
Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 22 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks