unban azazel

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: unban azazel

Mesaj #11 » de Algorythm (!user banat!) » 04 Feb 2014 12:41

Da nu le mai scoateti ma banurile, astia parposi mici sunt niste mincinosi fara pic de respect pentru server si pentru noi care jucam pe el. Lasa-l sa mai dea 10 euro daca vrea sa joace. Atunci poate se invata minte ca greseala se plateste. Pentru ce wall ma? Pentru 10 fraguri in plus? Niste infecti mici fara pic de respect.
sarcasm

Avatar utilizator

Re: unban azazel

Mesaj #12 » de ArmaGedoN » 04 Feb 2014 12:58

pro pt unban dar sa nu mai folosesti ;)
Avatar utilizator

Re: unban azazel

Mesaj #13 » de flavius1999 » 04 Feb 2014 14:19

ba algrohym nu team jignit
Avatar utilizator

Re: unban azazel

Mesaj #14 » de thony » 04 Feb 2014 14:43

pro pentru unban cu o singura conditie sa aduci 5 padurari noi pe server si pe site sa depui putin efort pentru unbanu asta.
Imagine
Avatar utilizator

Re: unban azazel

Mesaj #15 » de iseedead » 04 Feb 2014 15:31

flavius1999 (Re: Post 13),
ba l-ai jignit, ca tocmai cand urinai tu el juca pe server, deci implicit te-ai pisat si pe el.

Avatar utilizator

Re: unban azazel

Mesaj #16 » de DeeJay » 04 Feb 2014 15:32

offtopic: sunt atatia codati banati pe serverul XB incat daca am mai deschide un server doar pentru ei sigur va fi full =))
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: unban azazel

Mesaj #17 » de Algorythm (!user banat!) » 04 Feb 2014 15:42

Azazel, nu am nimic personal cu tine. Am ras pe server, am glumit si cu tine ca si cu Smiley si alti cativa parposi. Prefer sa ma injuri, sa ma jignesti sa imi zici cum vrei tu. O iau ca pe o gluma si iti raspund la fel, radem si jucam mai departe. Dar nu imi strica jocul sau seara cu wall si aim. Asta ma scoate din minti. Am jucat cs 1.6 ani de zile, joc css la fel de cand a aparut. Pe pc-ul meu nu a fost instalat niciodata un hack pentru absolut nimici un joc. Cum noi putem fara si voi nu? .... nu e bine, nu e bine deloc...
sarcasm
Avatar utilizator

Re: unban azazel

Mesaj #18 » de Eseth » 04 Feb 2014 16:57

Contra unban.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: unban azazel

Mesaj #19 » de DeeJay » 04 Feb 2014 17:21

nu se da unban, oricum o sa primesti vac ban pe contul asta. tc!
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 22 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks