cerere azazel

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: cerere azazel

Mesaj #11 » de Cristina » 23 Ian 2014 23:20

Esti nebun? Asta e un fel de DinamiX 2. NU primeste nici un unban. WTF. =;

Avatar utilizator

Re: cerere azazel

Mesaj #12 » de flavius14 » 23 Ian 2014 23:33

daca vrei imi scoti fara bani si daca nu nu mil scoate
Avatar utilizator

Re: cerere azazel

Mesaj #13 » de Gigel » 23 Ian 2014 23:41

Daca dau 10 euro pot sa joc si eu cu cod o data ? :|
Imagine
Avatar utilizator

cerere scuze azazel

Mesaj #14 » de flavius14 » 23 Ian 2014 23:55

AZI AM FOLOSIT PENTRU PRIMA DATA IN VIATA MEA WALLU AS DORI SA MA IERTATI PENTRU CA E PRIMA GRESEALA AM REALIZAT CA AM GRESIT
SI AS DORI SA IMI CER SCUZE LA TOTI JUCATORI SI VOI PROMITE CA NU O SA MAI FOLOSESC NICIUN FEL DE COD SUNT DEACORD CU BAN PE VIATA



multumesc pentru intelegere !!!!!
Avatar utilizator

Re: cerere azazel

Mesaj #15 » de Amra » 24 Ian 2014 00:01

Parerea mea este sa ai dam o sansa pt simplu fapt ca a recunoscut si an acelasi timp asi asuma responsabilitatea ca nu o va mai face. Iar in coz contrar daca nu respecta ceea ce a spus primeste ban pe viata.

Avatar utilizator

Re: cerere azazel

Mesaj #16 » de DeeJay » 24 Ian 2014 00:04

problema e ca un jucator care a jucat cu cod o va face iarasi, avem destule exemple pe aici, plus ca trebuie ca sa fie mereu un admin prezent pe server cat e el conectat.. plus in caz de ceva iarasi demo iarasi discutii, ce sa mai e de munca.. de asta am pus si taxa aia de 10Eur.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: cerere azazel

Mesaj #17 » de Nashu » 24 Ian 2014 02:44

Prima data cand am citit, am grezut ca glumesti cu taxa de 10 Euro..... dar vad ca e pe bune. Pe buneeee?????
Pai hai sa ne bagam toti coduri, sa vedem cum e, daca e asa usor sa scapam de ban!!
De azi puteti avea un slogan nou: "SCAPA DE BAN CU BANI"
Avatar utilizator

Re: cerere azazel

Mesaj #18 » de thony » 24 Ian 2014 03:11

Nashu (Re: Post 17), in ziua de azi poti face ori ce cu bani ;)
Imagine
Avatar utilizator

Re: cerere azazel

Mesaj #19 » de pRaf ala micu » 24 Ian 2014 03:14

ma terminati ma cu prostiile... eu sunt contra unban si vreau sa ramana banat
Avatar utilizator

Re: cerere azazel

Mesaj #20 » de iseedead » 24 Ian 2014 08:23

Tin sa va reamintesc ca nu cu mult timp in urma tanarul avand grave probleme cu vezica urina pe aceasta comunitate...si din marinimia care ne caracterizeaza l-am iertat, ca na e tanar si l-a luat gura pe dinainte, acum drept urmare nu vorbim de a doua sansa ci de a treia. Consider ca e o cauza pierduta si sunt impotriva scoaterii banului, nici macar in urma unei donatii.
off topic
mai sunt cativa care tot ca el nici bine nu li s-a luat casul din coltul gurii, dar sunt zei pe server. pentru acestia mare atentie!!!!

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 22 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks