cerere azazel

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

cerere azazel

Mesaj #1 » de flavius14 » 23 Ian 2014 23:02

Titlu: Cerere ..azazel....

1) Nick jucator ...azazel.......
2) STEAM ID ...STEAM_0:1:47984951.......
3) Va rog sa imi scoateti .banu........ primit in data .23...... pe serverul ..xb......
4) Alte detalii ....am incercat waluu numa atunci cand am stat pe svr rsi am fost prins va rog sami scoateti banu ......

Avatar utilizator

Re: cerere azazel

Mesaj #2 » de asaSi » 23 Ian 2014 23:04

Mane sincer , CONTRA . Urasc codatii ! :ymsigh:
Imagine
Avatar utilizator

Re: cerere azazel

Mesaj #3 » de DeeJay » 23 Ian 2014 23:04

flavius14 (Re: Post 1), adica tu joci cu Wall si vrei unban? bjxb
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: cerere azazel

Mesaj #4 » de flavius14 » 23 Ian 2014 23:05

am incercat omule nu am mai jucat de atunci
Avatar utilizator

Re: cerere azazel

Mesaj #5 » de thony » 23 Ian 2014 23:06

eu zic sa ii mai dam o sansa si daca il mai prindem o data il banam pe viata....totusi a recunoscut a spus ca doar a incercat sa vada cum e =))
Imagine

Avatar utilizator

Re: cerere azazel

Mesaj #6 » de flavius14 » 23 Ian 2014 23:08

ms sparta
Avatar utilizator

Re: cerere azazel

Mesaj #7 » de Bogdan » 23 Ian 2014 23:10

Hahahahah azazeleeee te mananca rau coaja =))...ba iti scoatem banul, dar trebuie sa platesti taxa de incredere 10 euro donatie pentru comunitate. Apoi vei fi reprimit dar la urmatoarea abatere il vom pune pe isee sa iti sodomizeze o ruda de sex feminine de pana in 40 de ani :)))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: cerere azazel

Mesaj #8 » de flavius14 » 23 Ian 2014 23:12

ce taaxa ma
esti nebun
Avatar utilizator

Re: cerere azazel

Mesaj #9 » de DeeJay » 23 Ian 2014 23:13

flavius14 (Re: Post 8), taxa pentru unban este 10Euro, se poate trimite ca donatie paypal sau transfer bancar.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: cerere azazel

Mesaj #10 » de Bogdan » 23 Ian 2014 23:13

flavius14 scrie:ce taaxa ma

10 euro donatie pentru comunitate sa imbunatatim sistemul anticheat. Sa il facem sa depisteze pe cei care vor sa incerce codurile inainte de a intra pe gameforest :D.
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 22 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks