cerere unban

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: cerere unban

Mesaj #11 » de Dami_eLit » 14 Ian 2014 01:47

contra , asa ceva nu se face . Indiferent de inprejurari :-$

Avatar utilizator

Re: cerere unban

Mesaj #12 » de Cristina » 14 Ian 2014 09:15

Algorythm scrie:Ce aveti ma cu el... in pana mea are 12, 13 ani. Poate sa joace unde vrea ... Majoritatea fac treaba asta pentru diverse servere inclusiv la mix-uri. Eu primesc pe seara cel putin 10 invite uri pentru mix si diverse servere de la oameni care joaca aici cu noi. Ca raman sa joc aici cu voi e alegerea mea. Sincer era fun cand juca ingineru mai ales atunci cand credea ca are admin. Am lesinat de ras cu dias pe inferno :))).


Am impresia ca nici tu nu cunosti toate faptele.
EL a ales un grup de oameni care sa-l ghideze in viata spre culmi nebanuite, sa mearga cu ei atunci. De ce mai vrea inapoi ?
Poate daca ne face o compunere... :-?
Avatar utilizator

Re: cerere unban

Mesaj #13 » de ROOGix » 14 Ian 2014 11:23

Nu merita unban ! E prea copil sa il putem reaccepta . (-|
Imagine
Imagine
Avatar utilizator

Re: cerere unban

Mesaj #14 » de asaSi » 14 Ian 2014 11:36

Eu zic sa ramana banu + sa se inchida topicu . E o pierde de timp (-|
Imagine
Avatar utilizator

Re: cerere unban

Mesaj #15 » de Radu90 » 14 Ian 2014 15:51

walid97 scrie:Dark daca nu sti ce a facut ingineru nu mai posta aiurea,el a incercat sa fure jucatori de pe servar si sa joace pe altu ca asa zice el ca e mai tare. nesimtire curata

aaa daca-i asa cer scuze...credeam ca din cauza ca vorbeste mult si neintrebat, dar in acest caz merita banul.

Avatar utilizator

Re: cerere unban

Mesaj #16 » de asaSi » 14 Ian 2014 19:01

Deci , cel mai ok . TOPIC INCHIS si sa ramana cu BANU ! :ymdevil:
Imagine
Avatar utilizator

Re: cerere unban

Mesaj #17 » de Bogdan » 14 Ian 2014 20:06

Ingineru are 3 conditii sa revina pe server:
- sa puna poze cu maica-sa pt isee
- sa doneze 10 euro
- sa se duca la raluca muianu la emisiunea iarta-ma si sa isi ceara scuze public
Pana atunci ramane banat ca pa porc :))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: cerere unban

Mesaj #18 » de Radu90 » 14 Ian 2014 20:48

Bogdan scrie:sa se duca la raluca muianu la emisiunea iarta-ma si sa isi ceara scuze public
sa zica motivul si sv pe care a luat ban ca sa mai faca reclama la sv :D
Avatar utilizator

Re: cerere unban

Mesaj #19 » de Cristina » 14 Ian 2014 21:13

darkangel scrie:
Bogdan scrie:sa se duca la raluca muianu la emisiunea iarta-ma si sa isi ceara scuze public
sa zica motivul si sv pe care a luat ban ca sa mai faca reclama la sv :D

Imi place cum gandesti! B-)
Avatar utilizator

Re: cerere unban

Mesaj #20 » de DeeJay » 16 Ian 2014 22:36

Ingineru5 (Re: Post 1),
sper ca ti-ai invatat lectia, ai unban dar ai mute si gag permanent pana implinesti 18 ani!

] sm_unban STEAM_0:0:37585862
[SM] Removed bans matching filter: STEAM_0:0:37585862
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 22 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks