cerere unban

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

cerere unban

Mesaj #1 » de Ingineru5 » 11 Ian 2014 11:32

Titlu: Cerere ......

1) Nick jucator Ingineru 我愛
2) STEAM ID STEAM_0:0:37585862
3) Va rog sa imi scoateti banu primit in data de ieri pe serverul gameforest
4) Alte detalii De ce am primit ban pe gameforest ca nu am facut nimic :((

Avatar utilizator

Re: cerere unban

Mesaj #2 » de DeeJay » 11 Ian 2014 11:34

Ingineru5 (Re: Post 1), vezi aici de ce ai luat ban --> viewtopic.php?p=31967#p31967
este permanent si pe viata. daca vrei sa mai joci pe xb o poti face contra sumei de 10Eur (amenda pentru ce ai facut!) sau iti iei alt steam.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: cerere unban

Mesaj #3 » de Bogdan » 11 Ian 2014 12:43

Ingineru dupa ce donezi 10 euro trebuie sa adaugi poze cu mamica ta si cu sorata. Abia apoi te reprimim, pana atunci joaca cu toti gainarii pe serverele lor de cacat. :)
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: cerere unban

Mesaj #4 » de iseedead » 11 Ian 2014 15:31

daca tu vei dona 10 eu voi dona 100 sa fiu sigur ca ti-ai primit lectia, si anume ca tradatorii mici si cacaciosi nu au ce cauta in aceasta comunitate!
Avatar utilizator

Re: cerere unban

Mesaj #5 » de Cristina » 11 Ian 2014 18:46

Ingineru5 scrie:De ce am primit ban pe gameforest ca nu am facut nimic


Corect. NU ai facut nimic. ESTI un NIMIC!

Avatar utilizator

Re: cerere unban

Mesaj #6 » de Algorythm (!user banat!) » 13 Ian 2014 17:52

Ce aveti ma cu el... in pana mea are 12, 13 ani. Poate sa joace unde vrea ... Majoritatea fac treaba asta pentru diverse servere inclusiv la mix-uri. Eu primesc pe seara cel putin 10 invite uri pentru mix si diverse servere de la oameni care joaca aici cu noi. Ca raman sa joc aici cu voi e alegerea mea. Sincer era fun cand juca ingineru mai ales atunci cand credea ca are admin. Am lesinat de ras cu dias pe inferno :))).
sarcasm
Avatar utilizator

Re: cerere unban

Mesaj #7 » de Radu90 » 13 Ian 2014 19:33

Algorythm scrie: Sincer era fun cand juca ingineru mai ales atunci cand credea ca are admin. Am lesinat de ras cu dias pe inferno :))).

+1, e doar un copil, de parca nu ati trecut si voi prin virsta aceasta :D
Avatar utilizator

Re: cerere unban

Mesaj #8 » de WALID » 13 Ian 2014 20:16

Dark daca nu sti ce a facut ingineru nu mai posta aiurea,el a incercat sa fure jucatori de pe servar si sa joace pe altu ca asa zice el ca e mai tare. X( nesimtire curata X(
Imagine
Be Proud of:
Who you are,
and everything
you've overcome.
Avatar utilizator

Re: cerere unban

Mesaj #9 » de pRaf ala micu » 14 Ian 2014 01:14

Eu sunt contra pentru ca e prea obraznic.
Avatar utilizator

Re: cerere unban

Mesaj #10 » de thony » 14 Ian 2014 01:16

contra pentru ce a facut nu mai merita.nici daca doaneaza un milion de euro banned2-smiley-face
Imagine

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 22 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks