cerere unmute

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

cerere unmute

Mesaj #1 » de Ingineru5 » 04 Ian 2014 01:15

Titlu: Cerere unmute

1) Nick jucator Ingineru
2) STEAM ID STEAM_0:0:37585862
3) Va rog sa imi scoateti mutu primit in data saptamana trecuta pe serverul gameforest
4) Alte detalii im cer scuze ca am vorbit urat si obraznic. va rog sa scoateti mutele. :(

Avatar utilizator

Re: cerere unmute

Mesaj #2 » de DeeJay » 04 Ian 2014 01:18

Ingineru5 (Re: Post 1), peste o luna..
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: cerere unmute

Mesaj #3 » de squad_diass » 04 Ian 2014 01:19

Serverul este 89.40.221.202:27215 de pe Cs:S ....daca promiti ca nu mai vorbesti MULT...si te abtii de la Vorbe Urata ....de la mine ai :-? PRO ...

Dar cu bagare de seama...daca te prind eu sau alt admin/player care te vede ca vorbesti urat si mult ...propun sa nu mai fie scos numa dupa 2 ani :D !!! O seara buna tuturor padurarilor !!!!

\ post actualizat: 04.01.2014 | 12:20 am (zonă timp forum=GMT+2) /


Prea tarziu :)))) deci peste 1 luna bafta :))
Avatar utilizator

Re: cerere unmute

Mesaj #4 » de thony » 04 Ian 2014 01:41

=)) mai dias ai facut speranta degiaba =))
Imagine
Avatar utilizator

Re: cerere unmute

Mesaj #5 » de pRaf ala micu » 04 Ian 2014 08:49

pro pentru prelungirea perioadei de mute

Avatar utilizator

Re: cerere unmute

Mesaj #6 » de Bogdan » 04 Ian 2014 11:11

iti dau PRO cu o conditie...daca vrei sa poti vorbi in continuare pe server iti propun urmatoarea afacere: sa pui in galerie o poza cu maica-ta pt ca i see nu a primit nici un cadou de la mosul, astfel il vom face fericit si pe el si pe tine :))).
Daca nu...vorbim peste o luna asa cum a zis dj.
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: cerere unmute

Mesaj #7 » de iseedead » 04 Ian 2014 14:02

iar deacord cu nik
Avatar utilizator

Re: cerere unmute

Mesaj #8 » de Cristina » 05 Ian 2014 13:48

Nici pozele cu mamica ta nu te scapa de silence-ul primit. NU esti la prima abatere, esti la a43487-a abatere si deja ne plictisesti.
Stai pe bara o perioada.
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 2 Luni si 3 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks