Unban Pe Codatu naibii !!!!

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Unban Pe Codatu naibii !!!!

Mesaj #1 » de Panda » 02 Dec 2013 20:51

Titlu: Cerere Unban Codatu naibii !!!!

1) Nick jucator Pand@
2) STEAM ID STEAM_0:0:51513044
3) Va rog sa imi scoateti banul primit in data 9-11-2013 pe serverul xb css
4) Alte detalii
Imagine
Ca pe porci !!!!

Avatar utilizator

Re: Unban Pe Codatu naibii !!!!

Mesaj #2 » de DeeJay » 02 Dec 2013 20:52

Panda (Re: Post 1), daca tu vrei unban eu zic sa donezi 10 eur asa ca la biserica pt iertarea pacatelor!
Altfel, trebuie sa explici demo facut de eseth si sa vedem si ce zice el.
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Unban Pe Codatu naibii !!!!

Mesaj #3 » de Eseth » 02 Dec 2013 21:34

Este prea evident ca banul nu ti se va scoate niciodata. Daca ai prea multi bani si nu ai ce face cu ei, cumpara-ti licente de CSS si fa-ti si 10 conturi, si 20 ca si pe alea o sa iei ban daca vei fi prins cu cod iarasi. :)
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Unban Pe Codatu naibii !!!!

Mesaj #4 » de DeeJay » 02 Dec 2013 21:48

Eseth (Re: Post 3), mai nou joaca de pe alt steam id smiley.. unde la fel cred ca are cod.. trebe vazut
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Unban Pe Codatu naibii !!!!

Mesaj #5 » de Eseth » 02 Dec 2013 23:05

DeeJay (Re: Post 4), Stiu, de aia am si zis ca sa-si faca cate conturi vrea ca tot o sa fie banat ca porcu daca o sa joace cu cod. :))
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 2 Luni si 2 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks