Cerere unban Glue - nu mai fac!

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: Cerere unban Glue - nu mai fac!

Mesaj #11 » de BlackGamer (!user banat!) » 07 Iul 2013 14:11

Ia uitat-va cum se contrazice NIK in declaratii :)))))))
L-am prins pe porc.

Cand eram eu dezordonat in limbaj pe server, primeam gag, silence, etc. si cand intr-un final am facut cerere sa mi se scoata, NIK zicea "Daca veneai si iti cerea scuze pentru cum ai vorbit si ca nu o sa mai faci, ti se scoatea silence".

Acum GLUE vine si isi recunoaste vina, a vorbit urat de mai multe ori, a fost sanctionat de atatea ori si acum vine sa isi recunoasca vina si ca si-a dat seama ca nu e bine ce face, iar voi.... ce faceti, dati si voi dovada de huliganism, folositi razbunarea (arma prostului) ?

Ah, ce-mi place sa lucrez cu materilalul clientului :))

Eu sustin pentru unban si unsilence. Baiatul si-a dat seama si a promis sa nu mai face.
Voi credeti ca GLUE este ca mine, sa ramana fidel serverului cu atatea abuzuri, eu am stat jumatate de an cu silence permanent.

JOS COMUNISTII !!! rocket-smiley-face
TRZ it`s back !
In GIF-ul de mai jos, eu sunt cel din stanga, ala mai scelerat icon_bounce
Imagine

Avatar utilizator

Re: Cerere unban Glue - nu mai fac!

Mesaj #12 » de Bogdan » 07 Iul 2013 14:55

trz iar aberezi ca un padurar...nu e acelasi caz ca si la tine, dar te las in pace ca suntem obisnuiti cu eseurile tale :)...glue e banat in continuare, sa isi ceara scuze lu' papa, ca de jucat pe xb nu mai joaca.
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Cerere unban Glue - nu mai fac!

Mesaj #13 » de Glue (!user banat!) » 07 Iul 2013 16:13

Bogdan scrie:Glue (Re: Post 7),
Dick head esti campion, dar la s muls...asa ca milk me ;)


I-auzi la asta, cica "milk me", cica "dick head"... Eu am venit si am vb frumos pe forum.

In alta ordine de idei, gata, treci peste, frustratule. Te-am luat putin la penis si gata, te-ai dus la maica-ta sa te plangi ca te-au injurat baietii afara. 3 cuvinte am pentru tine: FA TA LAU.

Deci, unban ca baietii sa ne mai jucam putin, sau ne plangem de niste injuraturi?
Avatar utilizator

Re: Cerere unban Glue - nu mai fac!

Mesaj #14 » de Bogdan » 07 Iul 2013 16:18

Bai dickhead m.ai luat putin de la jumate' si mi.ai facut un bj pe server de fata de toti...si cum nu te ai priceput, ti.am dat ban si asa vei ramane, cu ban faggotule. Ti.am explicat mai sus...esti cioban si asa vei ramane, mirosul ala de oaie din tine nu are cum sa iasa oricat de mult te.ai spala...asta dak te speli.Cum e sa fi jignit taranusule?Ee..uite asa s.au simtit playerii pe server cand ai injurat k un retard asa cum te simti tu acum cap patrat.Stergeti baliga de la nas si nu mai veni aici cu tot felul de comentarii, ca nu resolvi nimic baietas...de la oi.

[ Post made via Android ]
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Cerere unban Glue - nu mai fac!

Mesaj #15 » de H3ADSHAP3R » 07 Iul 2013 16:28

Glue scrie:
Bogdan scrie:Glue (Re: Post 7),
Dick head esti campion, dar la s muls...asa ca milk me ;)


I-auzi la asta, cica "milk me", cica "dick head"... Eu am venit si am vb frumos pe forum.

In alta ordine de idei, gata, treci peste, frustratule. Te-am luat putin la penis si gata, te-ai dus la maica-ta sa te plangi ca te-au injurat baietii afara. 3 cuvinte am pentru tine: FA TA LAU.

Deci, unban ca baietii sa ne mai jucam putin, sau ne plangem de niste injuraturi?


90% cand erai pe server injurai, cam mereu.
asa ca poartate frumos, si poate dumnezeu te iarta, apoi si Bogdan te iarta (poarta)

BTW erai incredibil de porc pe server, pe la Cluj numai tiganii vorbesc asa, asa ca macar daca vii la Cluj o sa faci cateva prieteni sigur!

Avatar utilizator

Re: Cerere unban Glue - nu mai fac!

Mesaj #16 » de Glue (!user banat!) » 07 Iul 2013 16:28

Bogdan scrie:Bai dickhead m.ai luat putin de la jumate' si mi.ai facut un bj pe server de fata de toti...si cum nu te ai priceput, ti.am dat ban si asa vei ramane, cu ban faggotule. Ti.am explicat mai sus...esti cioban si asa vei ramane, mirosul ala de oaie din tine nu are cum sa iasa oricat de mult te.ai spala...asta dak te speli.Cum e sa fi jignit taranusule?Ee..uite asa s.au simtit playerii pe server cand ai injurat k un retard asa cum te simti tu acum cap patrat.Stergeti baliga de la nas si nu mai veni aici cu tot felul de comentarii, ca nu resolvi nimic baietas...de la oi.

[ Post made via Android ]



Aaaaaaaaaahahahahahaaaa...Lasa ca e nevoie si de tinichigii auto...Nu toti trebuie sa stim sa scriem, sa citim, sa vorbim. L-)
Avatar utilizator

Re: Cerere unban Glue - nu mai fac!

Mesaj #17 » de H3ADSHAP3R » 07 Iul 2013 16:32

Recomand sa fie banat pe forum!

Si acuma mai Glue e cel care e jignit, bine ca nu vrei ca forumul sa cere scuze de banul dat.

Dute pe Astramania, ai mai multe sanse acolo, acolo sunt oameni care sunt astfel ca tine, "Nu toti trebuie sa stim sa scriem, sa citim, sa vorbim. "

:YMPARTY:
Avatar utilizator

Re: Cerere unban Glue - nu mai fac!

Mesaj #18 » de jaKoo » 07 Iul 2013 16:33

Pot sa va intreb de ce va injurati asa???!
De la glue nu prea ai ce sa ceri, dar bogdan?! Nu te mai lua in gura cu toti handicapatii astia.. Lasai in pace daca sunt frustrati..

Headshaper, cu asta ma jignesti si pe mine!!.. Nu uita ca am jucat si eu acolo timp de 6 luni.. Si nu e chiar asa :D
Ultima oară modificat de jaKoo pe 07 Iul 2013 16:34, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator

Re: Cerere unban Glue - nu mai fac!

Mesaj #19 » de Bogdan » 07 Iul 2013 16:34

Headshaper ti.a explicat cum e cu tiganii...asa ca te poti duce la Cluj sa faci burlane ca rudele tale mai inchise la culoare...Vi si corectezi?Dar FA TA LAU sunt 3 cuvinte ciobanas? =)))...imi e mila de tine dicky...head. :)))Probabil esti din generatia fara bac...vezi la IQ-ul tau sa nu te gandesti la bacul de pe Dunare :)))

[ Post made via Android ]

[ Post made via Android ]
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Cerere unban Glue - nu mai fac!

Mesaj #20 » de Glue (!user banat!) » 07 Iul 2013 16:37

Bogdan scrie:Headshaper ti.a explicat cum e cu tiganii...asa ca te poti duce la Cluj sa faci burlane ca rudele tale mai inchise la culoare...Vi si corectezi?Dar FA TA LAU sunt 3 cuvinte ciobanas? =)))...imi e mila de tine dicky...head. :)))Probabil esti din generatia fara bac...vezi la IQ-ul tau sa nu te gandesti la bacul de pe Dunare :)))

[ Post made via Android ]

[ Post made via Android ]

Bogdan, tu ai macar vreo urma de idee cand se scrie cu un 'i' si cand cu doi de 'i' ?!?!? #-o

Deci, jucam un CS, ca baietii?!

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 2 Luni si 1 Zi
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks