Cerere unban Glue - nu mai fac!

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: Cerere unban Glue - nu mai fac!

Mesaj #21 » de Banksy » 07 Iul 2013 16:39

Bogdan scrie:Bai dickhead m.ai luat putin de la jumate' si mi.ai facut un bj pe server de fata de toti...si cum nu te ai priceput, ti.am dat ban si asa vei ramane, cu ban faggotule. Ti.am explicat mai sus...esti cioban si asa vei ramane, mirosul ala de oaie din tine nu are cum sa iasa oricat de mult te.ai spala...asta dak te speli.Cum e sa fi jignit taranusule?Ee..uite asa s.au simtit playerii pe server cand ai injurat k un retard asa cum te simti tu acum cap patrat.Stergeti baliga de la nas si nu mai veni aici cu tot felul de comentarii, ca nu resolvi nimic baietas...de la oi.

[ Post made via Android ]
Ce exemplu dai tu? , in loc sa vorbesti frumos , te cobori si tu la acelasi nivel cu el si vorbesti la fel de urat.

Propun unban si silence permanent.

Avatar utilizator

Re: Cerere unban Glue - nu mai fac!

Mesaj #22 » de jaKoo » 07 Iul 2013 16:40

asta a spus si deejay, l-am debanat eu si silence nu a mers sa dau pt ca nu era pe sv :D
Avatar utilizator

Re: Cerere unban Glue - nu mai fac!

Mesaj #23 » de Glue (!user banat!) » 07 Iul 2013 16:41

Nu vreau sa isi ceara nimeni scuze, nu ma dau viteaz, nu nimic. Am injurat ca ghiolbanul, am luat ban. Acum imi cer scuze si mi-ar placea sa-mi dati unban sa putem sa ne jucam in continuare, promitand ca nu mai injur. Punct.

Suntem baieti?!
Avatar utilizator

Re: Cerere unban Glue - nu mai fac!

Mesaj #24 » de Bogdan » 07 Iul 2013 16:43

Agramatule eu spun sa joci cs ca baiatul dupa ce iei bacul...pana atunci ai ban ca esti repetent.Aaaa...sa faci meditatie si la mate ca sa poti aduna cate oi negre si cate oi albe ai la stana. :))) Nu mai sta la cersit ca nu ti se scoate banul...du.te la capul podului ca acolo poate faci si tu un ban cinstit ;)

[ Post made via Android ]

[ Post made via Android ]
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Cerere unban Glue - nu mai fac!

Mesaj #25 » de Glue (!user banat!) » 07 Iul 2013 16:45

Baaaaa, cine a ajuns sa-mi dea mie lectii de gramatica...aaaaaaaaaaaaaaahahahahahahhahahahahaha =)) Doaaaamne, s-a intors lumea cu susu-n jos !!! Prieteneeeeeee, HABAR NU AI cand se scrie "fii" si cand "fi" si imi tii predici de gramatica?!?! =)) =)) =))

Avatar utilizator

Re: Cerere unban Glue - nu mai fac!

Mesaj #26 » de Bogdan » 07 Iul 2013 16:53

Tu ai dat.o in gramatica ciobanas...mie imi place ca te agiti asa ca astept in continuare sa vad ce poate iq.ul tau negativ :)Faptul ca iti scriu repede de pe smart nu inseamna ca gramatica e o problema...dar ce sa ii cer unui incompetent care imi spune mie ca fa ta lau "e" 3 cuvinte :)) si care are in continuare un tel cu lanterna de pe care scrie sms.uri academice:)).Deci...continuam? :)...banul nu va fi scos.Asta daca stii sa citesti :)) ca ti.am mai scris mai sus si vad ca nu intelegi.

[ Post made via Android ]
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Cerere unban Glue - nu mai fac!

Mesaj #27 » de Glue (!user banat!) » 07 Iul 2013 16:57

Baaa, va rog eu, spuneti-mi ca asta nu s-a laudat ca are smartphone!! Va rog eu, spuneti-mi ca nu e adevarat!!! =)) =)) =))

Cat de sarac cu duhul sa fii sa te lauzi ca ai smartphone ?!?!? =)) =))
Avatar utilizator

Re: Cerere unban Glue - nu mai fac!

Mesaj #28 » de Bogdan » 07 Iul 2013 17:04

Nu m.am laudat ciobanel...doar am vrut sa scot in evidenta ca tu ai un telefon cu lanterna de pe care scrii sms.uri academice :)))...asa au toti ciobanasii, ca na...vine ursul noaptea la oi si tre sa te bati parte in parte cu el:)). Dar na...ce sa intelegi tu cu un iq negativ...offf. App...cauta pe google sa vezi cat la % dintre romani au un tel smart si cati au feature phone ca sa intelegi sensul a ceea ce am scris eu mai sus :).

[ Post made via Android ]
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Cerere unban Glue - nu mai fac!

Mesaj #29 » de Glue (!user banat!) » 07 Iul 2013 17:07

Poate acolo in sat la tine e mare chestie sa ai smartphone...Poate de asta te lauzi =)) Sa stii ca lumea civilizata a trecut de etapa cand te laudai ca ai celular. =))
Avatar utilizator

Re: Cerere unban Glue - nu mai fac!

Mesaj #30 » de Bogdan » 07 Iul 2013 17:16

Cum spuneam esti ciobanas pana la moarte...eu iti spun ceva, iar tu esti cu lauda :)) Esti sarac cu duhul asa ca te las sa te amagesti singur ca vei primi unban ;) Daca nu ai fi fost asa murdar de cacareze te.as fi asemanat cu trz...el spre deosebire de tine nu e plin de cacat la gura :)

[ Post made via Android ]
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 2 Luni si 1 Zi
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks