Cerere unban Bandizius

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Cerere unban Bandizius

Mesaj #1 » de Bandizius » 03 Iul 2013 20:12

1) Nick jucator Bandizius
2) STEAM ID STEAM_1:1:26796377
3) Va rog sa imi scoateti ban si gag primit in data pe serverul XB [RO] CSGO PUBLIC
4) Alte detalii ca in fie care zi am jucat mapa $2000 si un jucator cu nick fotbalistu2013 din toate putere tipa ca eu joc cu cheats. Nu stiu de ce eu scriu in chat pri Y sau U si nu apare nimic pe server, cind vorbesc tot nimic nu se aude la jucatori cred ca am gag nu stiu de ce. Cind joc pe alte servere tot apare in chat si toti jucatori ma aud. Va rog sa-mi scoate ban si gag

Avatar utilizator

Re: Cerere unban Bandizius

Mesaj #2 » de H3ADSHAP3R » 03 Iul 2013 20:43

din cauza ca nu apari pe forum ca ai primit ban la "log admini" zic PRO pentru unban.

Cine ia dat ban azi?




BTW de ce ai lasat un mesaj de amenintare pe profilul meu de Steam "sa astept banul"?
Avatar utilizator

Re: Cerere unban Bandizius

Mesaj #3 » de DeeJay » 03 Iul 2013 21:31

Bandizius (Re: Post 1), nu e bun steamid
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: Cerere unban Bandizius

Mesaj #4 » de Cristina » 03 Iul 2013 21:40

Bandizius scrie:STEAM_1:1:26796377


sau STEAM_0:1:26796377
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 2 Luni si 1 Zi
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks