Cerere Unban (Bandizius)

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Cerere Unban (Bandizius)

Mesaj #1 » de Bandizius » 04 Iun 2013 01:27

1) Bandizius
2) STEAM_1:1:26796377
3) Va rog sa imi scoateti banul primit in data pe serverul xb cs:go
4) Jucam ca in tot deauna mapa $2000 aveam scor foarte bun si un jucator spunea ca joc cu wallhack, admin sa pus in spectators si se uita dupa mine, el nici nu a scris demo sa se uita mai peurma, sa faca macar screenshots. Acest admin a ascultat pe acel jucator si mea pus ban. Eu am jucat ca si in fiecare data curat fara nici un cheat. Joc pe acest server mult timp si ma stie multi jucatori ca joc bine. Sper sa-mi scoateti ban caci e foarte bun server. Dace vreti pot sa joc cu acel admin care mea pus ban 1x1 si o sa vada ca joc fara cheats.

Avatar utilizator

Re: Cerere Unban (Bandizius)

Mesaj #2 » de Eseth » 04 Iun 2013 01:41

Bandizius (Re: Post 1), Adu-ti aminte cum ma faceai pe mine codat. :)) Dupa fapta si rasplata.

Acuma serios, nu am observat sa fi fost postat undeva banul asta prin loguri, demo nici atat. :-?
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban (Bandizius)

Mesaj #3 » de gargoyle » 04 Iun 2013 04:07

Ban nepostat in sectiunea "Codati" sau "Log Admin",fara demo si fara martori...ban scos automat,parerea mea.Desi baiatul asta cred ca a fentat si gradinita la cum scrie.Noroc cu acele cunostinte de la cresa,ca altfel scria in chineza! :ymsigh:
Imagine
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban (Bandizius)

Mesaj #4 » de Eseth » 04 Iun 2013 14:35

gargoyle (Re: Post 3), Nu e roman.


Un admin sa intre sa ii scoata banul sau sa vina cu probe ca are cod.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban (Bandizius)

Mesaj #5 » de Cristina » 04 Iun 2013 15:07

Ban scos!

Din moment ce nici un admin nu vine cu nici un motiv sau o scuza... :)

Avatar utilizator

Re: Cerere Unban (Bandizius)

Mesaj #6 » de gargoyle » 04 Iun 2013 15:15

Cristina (Re: Post 5), Like! ....(Fuck! This is not Facebook) :-s
Imagine
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban (Bandizius)

Mesaj #7 » de Banksy » 04 Iun 2013 15:35

Eu zic sa ii scoateti banul daca nu se prezinta nimeni cu un demo , cel putin mie asa mi se pare normal :)
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban (Bandizius)

Mesaj #8 » de Bandizius » 04 Iun 2013 15:59

Va multumesc. Sper ca nu sa mai primesc ban fara cauza.
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban (Bandizius)

Mesaj #9 » de Cristina » 04 Iun 2013 16:00

Bandizius (Re: Post 8), You're welcome!
Avatar utilizator

Re: Cerere Unban (Bandizius)

Mesaj #10 » de H3ADSHAP3R » 04 Iun 2013 18:29

Cine ia dat ban? daca faceti ceva postati si pe forum....

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 2 Luni si 1 Zi
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks