Salut, salut aici pot cere un unban? :)))))) sunt zuhn

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Salut, salut aici pot cere un unban? :)))))) sunt zuhn

Mesaj #1 » de zuhn_ala_banat » 08 Mai 2021 01:09

,,cu coduri''

\ post actualizat: 08.05.2021 | 1:09 am (zonă timp forum=GMT+2) /


:) :x :x :x :x

\ post actualizat: 08.05.2021 | 1:16 am (zonă timp forum=GMT+2) /


steam id https://steamcommunity.com/profiles/76561198352958918/ am jucat la sunet si am dat tap cu deagle-ul, va rog foarte mult sa-mi dati unban, de cand am luat ban acolo nu mai am ce sa fac pe cs, serverul asta insemna mult pentru mine dar de cand am luat ban am zis sa o las asa, asa ca acum 10 minute m-am gandit sa fac o cerere de unban, va rog accepati-o! :D

Avatar utilizator

Re: Salut, salut aici pot cere un unban? :)))))) sunt zuhn

Mesaj #2 » de RajKaPur » 08 Mai 2021 15:43

zuhn_ala_banat (Re: Post 1),
Salut,
Cand o sa respecti modelul si o sa iei in serios cererea de unban atunci o sa discutam despre unban.

ADMIN RajKaPur.
Avatar utilizator

Re: Salut, salut aici pot cere un unban? :)))))) sunt zuhn

Mesaj #3 » de zuhn_ala_banat » 08 Mai 2021 15:47

1) Nick jucator: zuhn
2) STEAM ID: nu stiu dar va dau link la profil https://steamcommunity.com/profiles/76561198352958918/
3) Va rog sa imi scoateti banul primit in data nu stiu pe serverul GameForest.ro CSGO [Free ADMIN].
4) Alte detalii: Am primit ban pe motivul wallhack de catre adminul i0nutt, am jucat la sunet, recunosc, tryhard, si am dat tap cu deagle-ul.
Va rog foarte mult sa-mi dati unban, de cand am luat ban acolo nu mai am ce sa fac pe cs, serverul asta insemna mult pentru mine dar de cand am luat ban am zis sa o las asa, asa ca acum o zi m-am gandit sa fac o cerere de unban, va rog accepati-o! :D
Avatar utilizator

Re: Salut, salut aici pot cere un unban? :)))))) sunt zuhn

Mesaj #4 » de RajKaPur » 08 Mai 2021 17:05

zuhn_ala_banat (Re: Post 3),
Asteptam sa vedem ce are de zis i0nutt si dupa o sa ajungem la o concluzie daca o sa primeste unban sau ramai cu ban.
Avatar utilizator

Re: Salut, salut aici pot cere un unban? :)))))) sunt zuhn

Mesaj #5 » de RajKaPur » 13 Mai 2021 11:33

zuhn_ala_banat (Re: Post 3),
Din pacate ADMIN I0nutt, nu raspunde pe forum, deci banul ti-a fost scos. Azi in jurul orei 21:00 o sa iti scot banul.

ADMIN RajKaPur.

[ Post made via Android ]

Avatar utilizator

Re: Salut, salut aici pot cere un unban? :)))))) sunt zuhn

Mesaj #6 » de zuhn_ala_banat » 13 Mai 2021 12:36

Multumesc foarte mult!!! :x :x :x :x
Avatar utilizator

Re: Salut, salut aici pot cere un unban? :)))))) sunt zuhn

Mesaj #7 » de zuhn_ala_banat » 15 Mai 2021 00:54

RajKaPur (Re: Post 5), Inca nu mi-am luat unban, astept de mult, poti te rog sa imi dai, rajka ?
Avatar utilizator

Re: Salut, salut aici pot cere un unban? :)))))) sunt zuhn

Mesaj #8 » de RajKaPur » 15 Mai 2021 01:34

zuhn_ala_banat (Re: Post 7),
Eu ti-am dat unban cu steamID-ul pe care am reusit sa il gasesc cu ajutorul link-ului de la contul tau de steam, daca spui ca inca nu ai primit unban imi poti lasa aici steamID-ul tau pentru a fi siguri.

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Salut, salut aici pot cere un unban? :)))))) sunt zuhn

Mesaj #9 » de zuhn_ala_banat » 15 Mai 2021 16:42

STEAM_0:0:196346595 poftim, asta este id-ul.
Avatar utilizator

Re: Salut, salut aici pot cere un unban? :)))))) sunt zuhn

Mesaj #10 » de RajKaPur » 15 Mai 2021 17:18

zuhn_ala_banat (Re: Post 9),
Acum ti-am dat unban.

Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 15 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks