Unban

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Urmăritori: Andrian14, Andrian13

Re: Unban

Mesaj #11 » de Andrian13 (!user banat!) » 05 Apr 2020 16:42

Eu tot vreau demo unde am hack pe server daca nu as vrea si io unban, un fisier gasit la mine in pc nu explica nimic in regulament scrie ca daca as avea cod faci un demo si il pui aici, ca daca nu ar trebui sa fim toti banati pentru fisiere nu? Ce explica acel fisier? Ca si brazilianu are un video pe yt unde este acolo un meniu de cod si vad ca inca are admin...
Video lui brazilianu: https://youtube.com/v/E
Minutul 1:42

[ Post made via Android ]

Avatar utilizator

Re: Unban

Mesaj #12 » de Redox1312 » 05 Apr 2020 18:12

Dupa parerea mea si imi dau cu parerea pentru ca situatia mea a fost asemanatoare cu al lui , faceti frate demo la jucatorii pe care ii suspectati de coduri si gata daca se vede pe demo ca are cod nu mai are nimeni nimic de obiectat. Prin simplul fapt ca l-ai prins cu un fisier de la un cfg legit/rage pentru un anumit multihack asta nu insemna ca merita ban sau ca a folosit acel cod neaparat pe server. Sa se inteleaga nu iau nimanui apararea , dar cand faceti o treaba asigurati-va ca e bine facuta si nu mai abuzati de un grad pentru ca un admin trebuie sa pastreze serverul curat , dar totodata sa respecte si regulamentul acestuia!

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Unban

Mesaj #13 » de RajKaPur » 05 Apr 2020 18:52

Andrian13 (Re: Post 11), In colt scrie fake uitate mai bine

\ post actualizat: 05.04.2020 | 6:56 pm (zonă timp forum=GMT+2) /


Redox1312 (Re: Post 12), Pastram serverul curat. El a recunoscut ca a jucat cu hack pe wigman. Si am primit mai multe plangeri de la playeri in potriva lui, ca intra cu conturi mici si se joaca cu hack. Si o data ce ai avut hack sau ai folosit hack te numesti CODAT, si asta nu se tolereaza pe server.
Avatar utilizator

Re: Unban

Mesaj #14 » de H3ADSHAP3R » 05 Apr 2020 23:23

Brazi (Re: Post 5),

folderul a fost folosit in 02/02/2020.... din video
Avatar utilizator

Re: Unban

Mesaj #15 » de RajKaPur » 06 Apr 2020 01:05

OFICIAL AI PRIMIT UNBAN :ymhug: :ymhug:

Avatar utilizator

Re: Unban

Mesaj #16 » de Andrian13 (!user banat!) » 06 Apr 2020 16:07

Buna, adminul Rajkapur mi-a dat unban dar nu merge am incercat de doua ori cu el la fel nimic si daca puteti va rog sa-mi dati unban din consola la server.
Id meu: STEAM_1:0:452098336

[ Post made via Android ]

\ post actualizat: 06.04.2020 | 6:44 pm (zonă timp forum=GMT+2) /


Gata sa rezolvat problema.
Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 15 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks