Cerere unban

Aici poti contesta deciziile adminilor si poti cere anularea pedepsei.
Regulament pentru Jucatori | Regulament pentru Admini

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: Cerere unban

Mesaj #31 » de Senpai » 15 Feb 2020 23:52

Nam idee unde vedeti voi aim si wall dar buna treaba in rezolvare problemei. La ce altceva teai putea astepta. :ymapplause:

Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #32 » de RajKaPur » 16 Feb 2020 00:23

Senpai

O singura intrebare am pentru tine Senpai. Tu cine esti ca nu prea cred ca esti in Grupul Admin,Ofiter,Helper si pe server nu te-am vazut vreodat. Pun pariu ca tu esti prieten cu el si ai venit sa ii iei apararea ca poate se lasa adminu moale sau il intimidez si ii da unban, Si am uitat sa iti spun NU ESTI IN MASURA SA ITI DAI CU PAREREA.
Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #33 » de Senpai » 16 Feb 2020 01:27

Daca nu pot sa imi spun parerea ce rost mai are sa pot posta in aceasta sectiune?
Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #34 » de RajKaPur » 16 Feb 2020 02:53

Pai aceasta sectiune este doar pentru admini, ofiteri, helperi si cel care depun cerere unban. Si nu stiu ce parere poti sa iti dai tu daca, nu cred ca te-am vazut de 2 ori pe server si nu le-ai vazut vreodata cum joaca. Si ti-am dat replay la mesajul de mai sus pentru sarcasmul si inteligenta pe care o posedi. Ca si cum admini, ofiteri, helpari sunt niste prost, pielea p***i. Tre sa vina unu sa isi de-a el cu parerea. Care nici nu stie care este treaba, si ca subsemnatul nu este la prima abatere.
Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #35 » de NinJA_Guy6874 » 16 Feb 2020 16:31

Intradevar,se vede clar wallu si aimu,ma-ti prins...Va faceti singuri de ras,daca asta va arata voua a dovada sunteti mai slabi decat pareti.

[ Post made via Android ]

[ Post made via Android ]

Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #36 » de RajKaPur » 16 Feb 2020 17:15

Tu vrei sa spui ca toti admini serverului si playeri sunt niste slabi sau ce ca nu prea imi dau seama. Inchid subiectu.
Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 15 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks