Dota2 gift #2

Aici veti posta ce vreti sa dati GRATIS/MOCCA/FARA BANI sau altceva in schimb.

Moderator: DeeJay

Dota2 gift #2

Mesaj #1 » de puf1k » 22 Dec 2012 22:11

I'm back cu gifturi dota2.

Deci am 5 gifturi,pana cand una e tradable,celelalte 4 dupa 28 decembrie 2012...astept doritori..
Fişiere ataşate
1.jpg
1.jpg (247.1 KiB) Vizualizat de 131 ori
Imagine

Avatar utilizator

Re: Dota2 gift #2

Mesaj #2 » de Stefan » 22 Dec 2012 23:26

Salut Puf, ai putea da si mie o invitatie, eu am deja jocu dar vreau sa ii dau si la cineva sa joc cu el ?
"He who strikes terror in others is himself continually in fear."-Claudius Claudianus
Avatar utilizator

Re: Dota2 gift #2

Mesaj #3 » de puf1k » 22 Dec 2012 23:35

OK. o invitatie a fost trimisa lui stefan...au mai ramas 4 care le voi putea da dupa data de 28 decembrie...doritorii isi lasa numele aici..


Rog adminiii sa nu inchida acest topic pana la anul nou sa dau toate gifturiele de dota2. :) cheers
Imagine
Avatar utilizator

Re: Dota2 gift #2

Mesaj #4 » de Stefan » 22 Dec 2012 23:36

Mersi Puf ;) :D
"He who strikes terror in others is himself continually in fear."-Claudius Claudianus
Avatar utilizator

Re: Dota2 gift #2

Mesaj #5 » de Eseth » 23 Dec 2012 00:09

Din cate stiu, nu sunt tradabile pana trece o luna de cand ai primit gifturile. In acest timp poti sa le trimiti ca cadou pe mail sau direct pe Steam unui prieten care nu are jocul. ;)
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: Dota2 gift #2

Mesaj #6 » de BurNie » 23 Dec 2012 01:37

Sallut,puf, mi-ai da si mie o invitatie? :D

ID yahoo: talan.zoli@yahoo.com
Imagine
Imagine
Respecta,si vei fi respectat!!
Avatar utilizator

Re: Dota2 gift #2

Mesaj #7 » de GoGe » 23 Dec 2012 01:44

BurNie scrie:Sallut,puf, mi-ai da si mie o invitatie? :D

ID yahoo: talan.zoli@yahoo.com

WOOT!Invitatiile se trimit ca si gift pe Steam,nu trebuie sa iti lasi neaparat yahoo..decat daca vrei sa te complici.
Sorry for off..
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)
Avatar utilizator

Re: Dota2 gift #2

Mesaj #8 » de BurNie » 23 Dec 2012 01:52

gogenapo (referitor la Postul 7),
Mi-am lasat yahoo-ul pentru ca,daca are cv sa-mi spuna.. Ca nu poate sau de genu.. Si in plus nu strica sa-mi aiba yahoo messul.. ;)
Sory for off topic..
Imagine
Imagine
Respecta,si vei fi respectat!!
Avatar utilizator

Re: Dota2 gift #2

Mesaj #9 » de puf1k » 23 Dec 2012 14:20

BurNie (referitor la Postul 6), ti'am trimis pe email..cheers si sarbatori fericite -)


P.S. au mai ramas 3 gifturi
Imagine
Avatar utilizator

Re: Dota2 gift #2

Mesaj #10 » de BurNie » 23 Dec 2012 17:53

Multumesc Puf!! Sarbatori Fericite :)
Imagine
Imagine
Respecta,si vei fi respectat!!

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 20 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks