Invitatie Dota 2

Aici veti posta ce vreti sa dati GRATIS/MOCCA/FARA BANI sau altceva in schimb.

Moderator: DeeJay

Invitatie Dota 2

Mesaj #1 » de Banksy » 30 Noi 2012 17:50

Am o invitatie pentru dota 2 de care nu am nevoie pe care o dau gratuit bineinteles
Ultima oară modificat de Eseth pe 30 Noi 2012 17:53, modificat 1 dată în total.
Motiv: Pe viitor daca oferi ceva gratis, posteaza in Comercial » Vand / Cumpar » Mocca/Gratis/Free/Fara Bani..

Avatar utilizator

Re: Invitatie Dota 2

Mesaj #2 » de puf1k » 30 Noi 2012 18:18

Si cum alegi din toti cei care se vor inscrie ?
Imagine
Avatar utilizator

Re: Invitatie Dota 2

Mesaj #3 » de Eseth » 30 Noi 2012 18:24

Eu zic ca ar fi normal toti cei care vor jocul sa posteze aici si castigatorul sa se aleaga random sau la alegerea lui Bansky.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Invitatie Dota 2

Mesaj #4 » de Banksy » 02 Dec 2012 06:33

Pai depinde sincer nu m-am gandit la asta dar ati putea sa faceti un mini concurs de cs sau daca aveti deja un concurs in desfasurare sa adaugati si invitatia asta ca premiu? nu stiu .. ca nu pot sa aleg pe cineva la nimereala ca nu e corect
Avatar utilizator

Re: Invitatie Dota 2

Mesaj #5 » de puf1k » 02 Dec 2012 14:37

Banksy (referitor la Postul 4), Avem liga Campionilor care se incepe peste 478618461708264781 ani...si se termina indoit la nr. <<< ala.....Liga Campionilor
Imagine

Avatar utilizator

Re: Invitatie Dota 2

Mesaj #6 » de Banksy » 02 Dec 2012 18:25

Da vad ca oricum nu e inghesuie lumea pentru invitatie:D adica pana acum nu cred ca a postat cineva ca ar vrea invitatia asa ca o sa merg pe ideea primul venit primul servit:D
Avatar utilizator

Re: Invitatie Dota 2

Mesaj #7 » de puf1k » 02 Dec 2012 19:04

Banksy (referitor la Postul 6), Din cate stiu ca Cristina tot vrea dota2 (sa'u a vrut),ca am dat si eu un gift dota2 aici si ea era castigatoarea dar a facut un gest frumos si i la dat lui agent007.)
Imagine
Avatar utilizator

Re: Invitatie Dota 2

Mesaj #8 » de Cristina » 02 Dec 2012 19:20

Sau mai bine rogi un admin sa puna anuntul tau pe grupul de STEAM XB. Cu link catre acest topic, vedem cine doreste.
Puf, Cristina nu are timp si de Dota2, deci nu mai vrea. :)
Avatar utilizator

Re: Invitatie Dota 2

Mesaj #9 » de Banksy » 02 Dec 2012 19:26

puf1k scrie:Banksy (referitor la Postul 6), Din cate stiu ca Cristina tot vrea dota2 (sa'u a vrut),ca am dat si eu un gift dota2 aici si ea era castigatoarea dar a facut un gest frumos si i la dat lui agent007.)

Da am vazut :D dar daca nu mai doreste :(
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 19 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks