Cerere unban

Ai fost banat pe nedrept?Posteaza aici!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Cerere unban

Mesaj #1 » de NinJA_Guy6874 » 16 Feb 2020 17:35

1)Nick jucator.......Hewwo :3
2)STEAM ID..........68742003
3)Va rog sa-mi scoateti ban-ul primit pe data...15.02.2020 pe serverul...GameForest.ro
4)Alte detalii........Am fost acuzat din nou pe nedrept,nu am folosit si nici nu voi folosii hack-uri,strica tot jocul pentru cine si impotriva cui foloseste hack-ul.Sper sa se faca dreptate.O zii buna!!

Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #2 » de H3ADSHAP3R » 16 Feb 2020 20:48

1. nici acuma nu ai scris bine steam idul, tiam postat in cererea anterioara, dar e greu....

2. demo? argumente pt ban băieți si fete?

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #3 » de RajKaPur » 16 Feb 2020 23:05

Uite aici am 2 demo-uri





Unul este facut Vineri unul saptamana trecuta

\ post actualizat: 16.02.2020 | 10:10 pm (zonă timp forum=GMT+2) /


Argumente 1: Pe langa cele doua demo-uri care sa mor de nu am stat 2 ore sa le fac, pentru ca el cand te vede pe spec e planta zici ca e cazut din pom si innainte era zeu.
Argument 2: Nu cred ca tot serverul si toti admini cu care am vorbit sunt incompetenti si slabi cum a specificat el in postul anterior, ca sa vedem toti dar toti jucatori ca el joaca cu script respectiv hack.

Parerea mea este ca banu-l sa ramana.

O seara placuta in continuare !
ADMIN RajKaPur.
Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #4 » de MorningStars » 17 Feb 2020 00:51

Banul sa ramana pe ambele conturi!

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #5 » de H3ADSHAP3R » 17 Feb 2020 08:43

Las sa decidă adminii, o zi buna!

[ Post made via Android ]

Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #6 » de RajKaPur » 17 Feb 2020 18:25

Parerea mea sa ramana ban.

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #7 » de senzo (!user banat!) » 19 Feb 2020 12:39

sa ramana ban!


Spor!
https://t.me/pump_upp
Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #8 » de TheNutz » 19 Feb 2020 16:15

H3ADSHAP3R (Re: Post 2), Sa adaug ca a revenit si cu aimbot? eu nu dau ban-uri pe banda rulanta ca asa imi vine mie sau ca imi spune nu stiu care... dar cand e sa fie vreun ban, cu siguranta persoana in cauza nu il primeste "gratis"!
Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #9 » de H3ADSHAP3R » 19 Feb 2020 18:03

TheNutz (Re: Post 8), Ați decis, deci rămâne!

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Cerere unban

Mesaj #10 » de NinJA_Guy6874 » 20 Feb 2020 00:07

Ba,macar de chiar asi fi avut hack,asi fi zis "ahh m-au prins astia" si v-asi fi lasat in pace,dar n-am avut si nici nu am inca.Na,asta e,presupun ca trebe sa fi sub silver sa joci.O zi buna,bb.

[ Post made via Android ]

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 16 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks