Giveaway Brothers

Aici administratorii si moderatorii comunitatii vor posta sau muta articole ce vor aparea in pagina de stiri, NEWS.
Acest forum este inchis si invizibil pentru utilizatorii normali, boti si vizitatori.
Articolele postate aici se vor afisa doar in NEWS.
Favorite: PorcusorulMagic, SMIRomania
Urmăritori: PorcusorulMagic, SMIRomania

Giveaway Brothers

Mesaj #1 » de PorcusorulMagic » 25 Mar 2017 15:02

Buna ziua dragi padurari! M-am gandit sa fac si eu un giveaway , ca tot au fost facute 3 , cu un joc.
Tot ce trebuie sa faceti:
1. Sa aveti cont pe acest forum :)
2. Sa aveti minim 10 ore pe serverul de Counter Strike Global Offensive (85.204.193.58:27216)
3. Comentariu cu particip
Oricine poate intra in acest giveaway. Acesta se va face in 2 saptamani. Good luck!
Joc: http://store.steampowered.com/app/225080/
GUIŢŢŢ
TRĂIASCĂ PĂDUREA!!
Sa-ti ia fok kasa
Status: [x] Rekt , [ ] Not Rekt
rolf, \__/ cry here

Avatar utilizator

Re: Giveaway Brothers

Mesaj #2 » de Stefanx3 (!user banat!) » 25 Mar 2017 23:07

Eu particip de ce nu :)
https://t.me/pump_upp
Avatar utilizator

Re: Giveaway Brothers

Mesaj #3 » de SMIRomania » 26 Mar 2017 09:46

Particip, fac eu 10 ore in 2 saptamani + am scoala altfel

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Giveaway Brothers

Mesaj #4 » de PorcusorulMagic » 27 Mar 2017 11:34

PorcusorulMagic scrie:Buna ziua dragi padurari! M-am gandit sa fac si eu un giveaway , ca tot au fost facute 3 , cu un joc.
Tot ce trebuie sa faceti:
1. Sa aveti cont pe acest forum :)
2. Sa aveti minim 10 ore pe serverul de Counter Strike Global Offensive (85.204.193.58:27216)
3. Comentariu cu particip
Oricine poate intra in acest giveaway. Acesta se va face in 2 saptamani. Good luck!
Joc: http://store.steampowered.com/app/225080/

Modific regula 2. Trebuie sa aveti minim 5 ore pe orice server care apartine comunitatii gameforest

[ Post made via Android ]
GUIŢŢŢ
TRĂIASCĂ PĂDUREA!!
Sa-ti ia fok kasa
Status: [x] Rekt , [ ] Not Rekt
rolf, \__/ cry here
Avatar utilizator

Re: Giveaway Brothers

Mesaj #5 » de SMIRomania » 29 Mar 2017 19:43

PorcusorulMagic (Re: Post 4), pe cel de CSS nu am cum sa am 5 ore, pentru ca nu am CSS

Avatar utilizator

Re: Giveaway Brothers

Mesaj #6 » de PorcusorulMagic » 29 Mar 2017 22:34

SMIRomania scrie:PorcusorulMagic (Re: Post 4), pe cel de CSS nu am cum sa am 5 ore, pentru ca nu am CSS

M-am exprimat prost , voiam sa spun sa ai minim 5 ore pe un singur sau mai multe servere ale comunitatii. Ex: Ai 5 ore pe serverul de TF2 , poti participa

[ Post made via Android ]
GUIŢŢŢ
TRĂIASCĂ PĂDUREA!!
Sa-ti ia fok kasa
Status: [x] Rekt , [ ] Not Rekt
rolf, \__/ cry here
Avatar utilizator

Re: Giveaway Brothers

Mesaj #7 » de PorcusorulMagic » 14 Apr 2017 17:56

Giveaway Incheiat. Castigatorul este SMIRomania(nr 2/3). N-am filmat alegerea. Se poate inchide topicul iar castigatorul sa ma contacteze pe steam.

[ Post made via Android ]
GUIŢŢŢ
TRĂIASCĂ PĂDUREA!!
Sa-ti ia fok kasa
Status: [x] Rekt , [ ] Not Rekt
rolf, \__/ cry here
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani si 16 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks