Concurs: 6 Ani GameForest

Aici administratorii si moderatorii comunitatii vor posta sau muta articole ce vor aparea in pagina de stiri, NEWS.
Acest forum este inchis si invizibil pentru utilizatorii normali, boti si vizitatori.
Articolele postate aici se vor afisa doar in NEWS.

Concurs: 6 Ani GameForest

Mesaj #1 » de DeeJay » 16 Mar 2017 00:05

GameForest implineste 6 Ani de existenta!

Va multumim ca sunteti alaturi de noi si va invitam sa participati la un concurs care are premiu jocul Shadow Warrior

Regulamentul este simplu:
Scrieti in acest topic un mesaj, o urare, un gand bun pentru comunitatea GameForest!
Maine seara (16.03.2017) la ora 22 se va face extragerea castigatorului pe situl random.org
La acest concurs pot participa toti membrii comunitatii, mai putin cei din CMG (membrii din conducere)

Have Fun!
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator

Re: Concurs: 6 Ani GameForest

Mesaj #2 » de Maverick » 16 Mar 2017 01:10

Foaie verde flori de nuc
De dusmani ma doare in cuc
Nik e slab si cu Ak-ul
Dj slab cu 90-ul
Pe gameforest joc de mult
Si pe multi i-am rupt la cuc
"Sa ma cac" zicea tigaie
Si cacacea era milionar
Olimpiada dezastroasa sa facut aici la voi
Pe care am castigat-o noi ( Maverick si Unicornu )
Sau facu si 6 ani sa mai treaca in 20
Hoi noroc zicea ostil la facut nevasta betiv :)))
Bem si ne distram pe gameforest cu preputu atomic :))))
Hai noroc si la mai multi ani ! :ymcowboy:
Imagine

Sa mor pentru tara zimi de ce sa fac asta ?
Cand tara asta moare inaintea mea !
Avatar utilizator

Re: Concurs: 6 Ani GameForest

Mesaj #3 » de Stefanx3 (!user banat!) » 16 Mar 2017 10:51

La multi ani de 6 ani, pe aceasta comunitate buna la toate! :)
Avem multi,multi admini care se ocupa de servere bine si probabil nu se pricep la rime,
Nici eu nu zic ca-s bun(in toate aspectele), dar sunt multi buni , dupa parearea mea din toata comunitatea care nu se va opri sa creasca
Mie imi place ceva , sa ma distrez cum fac toti de aici ce se joaca pe server, desi asta n-a rimat nu prea m-a interesat.
Eu sunt chiar foarte fericit, m-am imprietenit cu multi, cu care inca vorbesc ,si discut deci in concluzie avem playerii foarte prietenosi si inteligenti care nu fac hate si le pasa si de comunitatea, cum eram si eu odata doar un simplu jucator care abia intra' pe server si uite ce am ajuns, pot sa zic , daca ma scuzi ca-s cineva important cum pot fi multi de indat'.Stiu ca noi suntem locul 1 din toata Romania si asa o sa ramaneam.Succes la concurs si ca sa nu uitam ,,hai padurarii''.

\ post actualizat: 16.03.2017 | 11:31 am (zonă timp forum=GMT+2) /


Stati linistiti ca lista nu s-a terminat , ea se duce pana-n lung si-n lag dar sunt cateva lucruri unice ce noi le putem oferii cum ar fi o dispozitie buna , mult mai multa decat jumatatea pe saptamana, si desigur o experienta cat mai minunata!

GL HF

~Stefanx3
https://t.me/pump_upp
Avatar utilizator

Re: Concurs: 6 Ani GameForest

Mesaj #4 » de Dr3amer1 » 16 Mar 2017 13:27

La multi ani Gameforest ! Nu sunt eu mare scriitor , dar vreau sa va transmit faptul ca sunt foarte fericit pentru aceasta comunitate . M-am simtit foarte bine pana in acest moment si imi doresc sa ramana asa cum este :) .

[ Post made via Android ]
Avatar utilizator

Re: Concurs: 6 Ani GameForest

Mesaj #5 » de WALID » 16 Mar 2017 13:42

La multi ani GAMEFOREST :ymparty: 8-} :o)

Eu Tigaie sunt tampitu
De la voi am innebunit :))
De la voi am invatat sa zic
Sa ma mulgi si sa ma sugi :))
Cand am intrat prima data
Aveam microfon de teflon
Si asa am primit porecla
Cu 2 grasi m-am imprietenit
De am innebunit :))
Nik(Taly) ma invata sa joc dur,
Deejay(Talyba) sa tin scara de cacat :))

Eu am fost Tigaie si voi fi cu voi mereu :ymparty: :ymparty: :ymparty:

VA IUBESC BAAAA! 8-}
Imagine
Be Proud of:
Who you are,
and everything
you've overcome.

Avatar utilizator

Re: Concurs: 6 Ani GameForest

Mesaj #6 » de PorcusorulMagic » 16 Mar 2017 13:45

La multi aceste comunitati! :D 6 ani nice , ma gandesc ca o cunosc de 2 ani si ceva :D . Cei mai grozavi oameni in aceasta comunitate la care le urez numai bine in viata si sa nu taie porci sau sa violeze! Inca imi amintesc ca eram cu Veiorel la varsta noastre de 12-13 ani pe source si voiam si noi grad si chiar ne placea serverul , stateam numai pe el. De cand am cunoscut-o (comunitatea) mi-a placut (ramas in inima de porc). M-am simtit bine pe aceasta comunitate si inca ma simt! Bafta la mancat sorici! :ymparty:
GUIŢŢŢ
TRĂIASCĂ PĂDUREA!!
Sa-ti ia fok kasa
Status: [x] Rekt , [ ] Not Rekt
rolf, \__/ cry here
Avatar utilizator

Re: Concurs: 6 Ani GameForest

Mesaj #7 » de Bogdan » 16 Mar 2017 14:00

LA MULTI ANI GAMEFORESTIENI TAMPITI!!!! Bravo pentru urari...haha adevarat tigaieeeeeeee ca pa porc!!!!
Va saluta NiK padurarul - > sa ne vedem sanatosi aici pana la adanci batraneti!
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Concurs: 6 Ani GameForest

Mesaj #8 » de Lone wolf » 16 Mar 2017 15:12

La multi ani padure si inca cel putin 666 ani inainte :D :ymparty:
Imagine
Avatar utilizator

Re: Concurs: 6 Ani GameForest

Mesaj #9 » de Scarf » 16 Mar 2017 17:57

La multi ani GameForest! Cea mai tare comunitate din Romania, poate si de pe planeta, o gramada ce admini prietenosi si de asemenea un colectiv extrem de frumos.
Stay optimistic!
Avatar utilizator

Re: Concurs: 6 Ani GameForest

Mesaj #10 » de DeeJay » 16 Mar 2017 23:01

There were 6 items in your list. Here they are in random order:
1.Stefanx3
2.andreiceapapych
3.Dr3amer1
4.WALID
5.Scarf
6.Maverick

Felicitari Stefan!
Timestamp: 2017-03-16 20:00:51 UTC

aveti si video: https://www.twitch.tv/videos/129094320
la final ultimele 2 minute sunt cu extragerea!
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks