APB Reloaded Free 2 Play

Jocuri noi, review jocuri si alte detalii importante din lumea Jocurilor!

Moderator: DeeJay

APB Reloaded Free 2 Play

Mesaj #1 » de Tig3rMan » 16 Feb 2013 00:10

Despre joc
Orașul San Paro este o metropolă răvășită de infracționalități în mijlocul unei revolte politice. Intervenția celor de la City Security Act a cauzat creația Enforcerilor, justițiari care merg pe străzi în speranța de a opri Criminalii, unde Poliția nu face față. Facțiunea Enforcerilor crede că asta este o forță în favoarea binelui; facțiunea Criminalilor crede ca orașul și libertatea lor sunt sub amenințare.

Dar cine are dreptate: Criminalul sau Enforcerul?

Decizia ta constă în a alege care din cele două organizații poate conta pe loialitatea ta. Într-un PVP plin de acțiune cu un ritm alert, trebuie să lupți pentru supraviețuirea facțiunii alese, mărindu-ți aptitudinile cu diverse organizații de-a lungul timpului. În acest timp, aceste organizații te vor aproviziona cu arme noi și exotice, vehicule, și îmbrăcăminte care nu doar îți va schimba maniera în care joci, ci va afecta modul cum arăți și răsuni atunci când o faci.

Caracteristici:
Vino în Oraș fie ca Enforcer fie ca Criminal într-o lume viabilă.
Lupte High Octane PvP într-un oraș masiv locuit .
Modificări nemaipomenite a jucatorului, a îmbrăcăminții și a vehiculului.
27 vehicule unice de la SUV-uri la vehicule performante.
Peste 30 de arme unice, complet modificabile cu o mulțime de posibilități.
Sute de articole de îmbrăcăminte și simboluri ce îți vor face personajul complet unic.
Un profund studio muzical modificat unde îți poți creea propriile tematici.

Trailer:




Jocu a fost Pay2Play dar a dat faliment si firma Gamerfirst au cumparat jocu cu 1,4 milioane de dolari si i-au redat viata lui APB. Dar acum i se zice APB Reloaded. Acest joc este primu GTAMMO. Daca vreti sa il jucati uitati linku.
Steam: http://store.steampowered.com/app/113400/
sau
Ofiicial Site: http://www.gamersfirst.com/apb/

Ce parere aveti despre acest joc?
Imagine

Avatar utilizator

Re: APB Reloaded Free 2 Play

Mesaj #2 » de kata8886 » 16 Feb 2013 00:17

ok lam jucat dar tot trebuie sa cumperi masini cu bani reali :D sau arme
Cheloo

Unde sa ne mai ascundem cand fugim de noi?
In jur e pace, nu-mi place In suflet port un razboi
Sunt un salbatic intr-o lume civilizata cu forta
Si nu sunt genul sa va car torta
...
Avatar utilizator

Re: APB Reloaded Free 2 Play

Mesaj #3 » de Tig3rMan » 16 Feb 2013 00:22

LoL WTF dude eu deja am masina si nu e greu sa strangi banii castigi cate 1000 de dolari sau 700 depinde cum castigi meciurile. eu deja am o masina Mustangu ( adica seamana cu masina aia )
Imagine
Avatar utilizator

Re: APB Reloaded Free 2 Play

Mesaj #4 » de kata8886 » 16 Feb 2013 00:23

aa deci nu mai e cu bani din realitate omg

\ post actualizat: 15.02.2013 | 11:23 pm (zonă timp forum=GMT+2) /


atunci e belea
Cheloo

Unde sa ne mai ascundem cand fugim de noi?
In jur e pace, nu-mi place In suflet port un razboi
Sunt un salbatic intr-o lume civilizata cu forta
Si nu sunt genul sa va car torta
...
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks