[CSS] Triggerbot

Se vor trece codurile descoperite sau nou aparute si se va discuta despre ele

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: [CSS] Triggerbot

Mesaj #21 » de cerezeu » 03 Noi 2012 11:05

AntiCheatu de la valve VAC2 e deja depasit probabil anul viitor o sa introduca VAC3 si o sa fie alta treaba dar si chestia aia o sa tina 1 poate 2 ani maxim sau nici atat . Valve nu vand coduri altii se ocupa cu asa ceva ei au un AC depasit . Codurile platite nu trec doar de VAC ci si de multe alte AntiCheats gen Libra , EAC etc. Acum 1 an si jumatate au reusit sa treaca chiar si de ESEA care era cel mai bun AntiCheat restu nu se puteau uita spre el nici macar cu coada ochiului . Momentan cel mai bun AntiCheat e Aequitas folosit si creeat special pentru ESL costul lui fiind undeva la 500.000$ si ii se face UPDATE o data la 6 luni de aceea nu prea sunt sanse sa fie "spart" in curand .

@ Melc vrei cod:> ? vezi ca te costa 15Euro\luna =)) + tre sa imi dai mie 25E ca sa iti zic siteu de unde poti sa cumperi=))

Avatar utilizator

Re: [CSS] Triggerbot

Mesaj #22 » de Cristina » 03 Noi 2012 13:08

Feda1Kyn scrie:...
Chill Criss , ...

Cred ca nu ai prins ideea de baza, din ce incercam eu sa spun.
aka
Cristina scrie:Daca erau destepti nici nu puteau oamenii sa instaleze coduri , in primul rand. :ymsigh:


Ca din tot ce ai insirat tu acolo nu cred ca e ceva iesit din comun la cati bani dau omanii pe jocuri. [-(


P.S. @ cerezeu : 500.000$ ?! :-B
Avatar utilizator

Re: [CSS] Triggerbot

Mesaj #23 » de cerezeu » 03 Noi 2012 21:44

Da Criss aproximativ 500.000$ . Au investit oamenii grav in AntiCheat ( au de unde ca is destui care ii sponsorizeaza printre care : razer , steelseries , intel , benq , amd etc deci nu au probleme cu banii ) .
Avatar utilizator

Re: [CSS] Triggerbot

Mesaj #24 » de BurNie » 13 Dec 2012 17:50

Feda1Kyn scrie:In ziua de azi apar coduri la greu pentru un joc. Legat de css---> acum fiecare copil care vede un video pe youtube cu "Frag Movie" isi cumpara cs'u de pe steam sau alte site'uri si folosesc coduri ca sa fie la nivelul la care sunt aia din "Frag Movie" si de aceea majoritatea folosesc Coduri ca sa se creada mari si tari. Eu unu as interzice codurile si site'urile care vand asemenea coduri, dar din pacate prea multa piraterie si prea mult s'au raspandit aceste coduri.

Da ma Feda ai dreptate.... ;) Sa interzica siteurile cu coduri!!
Imagine
Imagine
Respecta,si vei fi respectat!!
Avatar utilizator

Re: [CSS] Triggerbot

Mesaj #25 » de doarmiky » 17 Feb 2013 10:29

asta e o prostie de cod
daca vad asa ceva pe server dau ban direct

Avatar utilizator

Re: [CSS] Triggerbot

Mesaj #26 » de Bogdan » 17 Feb 2013 10:39

hahah miky ce dur esti azi bah baiatule bah...adevarul e ca au aparut tot felul de prostii de coduri, si faza e ca sunt unele care, din pacate, nu sunt detectabile...si aici ma refer la alea cu bani...multi bani
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: [CSS] Triggerbot

Mesaj #27 » de Eseth » 17 Feb 2013 13:53

Triggerbotu e cel mai varza din toate.. Daca e sa bagi cod, bagi un silent aim + radar hack, insa adevarul este ca mai devreme sau mai tarziu o sa apara la statutul contului VAC Banned. :)

P.S. Alta problema e ca se fac fiecare zi/saptamana update la coduri si raman nedetectate foarte mult timp...
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: [CSS] Triggerbot

Mesaj #28 » de Termijunior » 09 Iun 2013 19:26

Cam naspa codul asta si acum realizez ca am vazut multi suspecti cu triggerbot dar nu pe server la noi :-?
Avatar utilizator

Re: [CSS] Triggerbot

Mesaj #29 » de RyDeR » 06 Feb 2014 21:01

Foarte bun Triggerbot, recomand din toata inima, il folosesc din iunie 2013 si nu am VAC ban. ( glumesc, glumesc :)) )
Imagine
Avatar utilizator

Re: [CSS] Triggerbot

Mesaj #30 » de pRaf ala micu » 06 Feb 2014 21:59

Cristina scrie:Alejandro (referitor la Postul 6), adevar graiesti.... acum oricine trage in inamic e suspect. :ymsigh:
Cine mama ma-sii sta sa inventeze coduri ... unde mai e JOCUL in toata treaba asta? :ymtongue:

jocul e la lan,acolo vezi cine e si cine nu codat :)
RyDeR scrie:Foarte bun Triggerbot, recomand din toata inima, il folosesc din iunie 2013 si nu am VAC ban. ( glumesc, glumesc :)) )

sa imi spui pe privat daca nu ai glumit ce marca e,ca vreau si eu

Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks