[CSS] Triggerbot

Se vor trece codurile descoperite sau nou aparute si se va discuta despre ele

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: [CSS] Triggerbot

Mesaj #11 » de qvk » 13 Sep 2012 19:49

Frag movie-urile sunt facute cu faze de joc, exista faze care probabil le faci odata in viata ta de gamer. Cum erau in CS 1.6 filmuletele BombSight. Unii nu inteleg asta :|

Avatar utilizator

Re: [CSS] Triggerbot

Mesaj #12 » de Harabor » 04 Oct 2012 05:20

pacat ca nu mai sunt comenzii de gen "admin_ss"...iti f...e un print screen si l-ai prins......dar cum am mai zis...pacat"
Imagine
Avatar utilizator

Re: [CSS] Triggerbot

Mesaj #13 » de Cristina » 04 Oct 2012 08:35

Harabor scrie:pacat ca nu mai sunt comenzii de gen "admin_ss"...iti f...e un print screen si l-ai prins......dar cum am mai zis...pacat"

Cum era odata la cs 1.6. Ce comenzi bune! :ymsigh:
Avatar utilizator

Re: [CSS] Triggerbot

Mesaj #14 » de melc » 04 Oct 2012 14:23

ok ok..nu se poate depista bla bla bla codatilor muriti bla bla bla..dar am 1 intrebare mai serioasa si la obiect..
Unde se gaseste acest cod?^^
Imagine
Avatar utilizator

Re: [CSS] Triggerbot

Mesaj #15 » de Harabor » 04 Oct 2012 14:38

Cristina scrie:
Harabor scrie:pacat ca nu mai sunt comenzii de gen "admin_ss"...iti f...e un print screen si l-ai prins......dar cum am mai zis...pacat"

Cum era odata la cs 1.6. Ce comenzi bune! :ymsigh:

Nu aveai stres....ca e posibil ca un ciumpalac sa-ti strice jocul si adminul sa creada ca e fff bun jucatorul de asta face toata harta!!!...etc.pacat ...ar trebuii propus ceva de genu la valve!!
P.s Eu nu mai vreau sa fiu preten cu melc daca intreaba deastea!!! :))
Imagine

Avatar utilizator

Re: [CSS] Triggerbot

Mesaj #16 » de Cristina » 04 Oct 2012 14:44

Valve se cam duce in jos, incet si sigur.
Daca erau destepti nici nu puteau oamenii sa instaleze coduri , in primul rand. :ymsigh:


P.S. @ melc : te mananca cochilia?
Avatar utilizator

Re: [CSS] Triggerbot

Mesaj #17 » de Harabor » 04 Oct 2012 15:25

asta e... vor fii mari pierderii...sau daca stam bine si ne gandim...e o strategie de marketing fff buna... iei steam - te joci - afli de cod - joci cu cod - esti prins - cd key banat - kd key refolosit!!...posibil sa se gandeasca asa!!
Imagine
Avatar utilizator

Re: [CSS] Triggerbot

Mesaj #18 » de Alejandro » 04 Oct 2012 16:19

Nu mai stiu pe unde am citit/auzit ... cei care comercializeaza acele "super coduri" sunt chiar Valve tocmai pentru strategia de marketing descrisa de Harabor.
PS: e doar un zvon.
Nothing is true, everything is permited!
Imagine Imagine
Avatar utilizator

Re: [CSS] Triggerbot

Mesaj #19 » de Harabor » 05 Oct 2012 00:28

am preteni la C.I.A....se stiiieee \M/
Imagine
Avatar utilizator

Re: [CSS] Triggerbot

Mesaj #20 » de Feda1Kyn » 03 Noi 2012 10:06

Cristina (referitor la Postul 16),

>Valve se cam duce in jos, incet si sigur.<

Chill Criss , ca valve nu se duce in jos mai deloc. Chiar a urcat in rank'ul firmelor bune de jocuri.
1. Au steam'u facut de ei, prin care playerii il folosesc sa joace si sa faca bani.
2. Au Source Engine . Engine grafic creat de ei insasi si care e folosit pana si de firme coreene care fac jocuri online (exemplu: Vindictus care il joc eu este facut pe noul Source Engine si e creat de firma coreana Nexon)
3. De cand au lansat CS:GO multi playeri tari de la CS:S s'au mutat la CS:GO
4. Valve a lansat FREE MOD - Black Mesa care fanii il asteptau de ani buni . Este remake a lu Half Life 1 cel vechi cu grafica de cs 1.6 si au refacut jocul cu Source Engine cel nou.
Si cat despre acea optiune pentru a face SS'uri ramane de vazut. E decizia lor. S'au facut multe cereri in legatura cu asa ceva catre Valve. Probabil ca nu le pasa sau din cate am obs au inca un CS:S BETA care e conceput pentru al face mai bun.

Si cat despre cod, care il foloseste , il foloseste degeaba. Nu'l ajuta la nimic. inseamna ca e un nab dezastru total.
Peace ! xD
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right,there's a 90% probability you'll get it wrong!

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani si 16 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks