Suspect cod In memoria lui Primo :O

Aici vor fi trecuti cei care joaca dubios si sunt suspecti de cod. Se va discuta si se va lua decizia daca are sau nu cod. Se va crea cate un topic pentru fiecare suspect. Va rugam sa respectati template de postare!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Urmăritori: HAWK

Re: Suspect cod In memoria lui Primo :O

Mesaj #11 » de Psychopath » 11 Apr 2014 19:09

pRaf ala micu (Re: Post 10), Daca imi mai trimiti pupici iti maresti numaru' de slay-uri.
Imagine

Avatar utilizator

Re: Suspect cod In memoria lui Primo :O

Mesaj #12 » de pRaf ala micu » 11 Apr 2014 19:10

Psychopath scrie:pRaf ala micu (Re: Post 10), Daca imi mai trimiti pupici iti maresti numaru' de slay-uri.

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* pana acum cate am?
Avatar utilizator

Re: Suspect cod In memoria lui Primo :O

Mesaj #13 » de Cristina » 11 Apr 2014 19:16

Cand un admin isi face treaba ii sariti in cap ca nu se vede nimic din demo ca, ca ala nu are cod, ca bla bla bla.
Aia care nu fac demo nu sunt buni ca nu se implica.
Dracu va mai intelege pe voi. 8-|
Avatar utilizator

Re: Suspect cod In memoria lui Primo :O

Mesaj #14 » de Psychopath » 11 Apr 2014 19:17

pRaf ala micu (Re: Post 12), Imagine
Imagine
Avatar utilizator

Re: Suspect cod In memoria lui Primo :O

Mesaj #15 » de AWPk1NG (!user banat!) » 11 Apr 2014 19:18

Totusi sa nu ne abatem de la subiect care sunt EU ... B-)

Avatar utilizator

Re: Suspect cod In memoria lui Primo :O

Mesaj #16 » de pRaf ala micu » 11 Apr 2014 19:20

Cristina scrie:Cand un admin isi face treaba ii sariti in cap ca nu se vede nimic din demo ca, ca ala nu are cod, ca bla bla bla.
Aia care nu fac demo nu sunt buni ca nu se implica.
Dracu va mai intelege pe voi. 8-|

Ba nu i-a sarit nimeni in cap,eu mi-am argumentat parerea,chiar apreciez ca si-a facut treaba spre deosebire de multi alti admini carora le spui sa dea ban ca am facut eu deja demo si ei sar revoltati fara ca macar sa inteleaga ce le spun dar in fine asta e o alta treaba ideea e ca e de apreciat ca a facut demo insa in demo-ul asta nu se vede nimic,dar daca tu vrei sa ii dai ban doar pentru ca este demo facut atunci e treaba ta.
Avatar utilizator

Re: Suspect cod In memoria lui Primo :O

Mesaj #17 » de Psychopath » 11 Apr 2014 19:28

Imagine

Dacăăăăăă ștcii cum zîc !
Imagine
Avatar utilizator

Re: Suspect cod In memoria lui Primo :O

Mesaj #18 » de pRaf ala micu » 11 Apr 2014 19:30

Vezi ca deja intrecem gluma si s-ar putea sa schimb si eu atitudinea !!
Avatar utilizator

Re: Suspect cod In memoria lui Primo :O

Mesaj #19 » de AWPk1NG (!user banat!) » 11 Apr 2014 19:33

psycho m-ai prins si intr-o zi proasta .... varza e demo-ul .... facem mai multe duble mai incolo :P poate iti iese vreuna :ymapplause:
Avatar utilizator

Re: Suspect cod In memoria lui Primo :O

Mesaj #20 » de Psychopath » 11 Apr 2014 19:35

pRaf ala micu (Re: Post 18), Hai nu fi supărat ca iți trimit pupici.Uite :-* :-* :-* :-* .Și in plus eu nici măcar nu te-am menționat in comment cum că de tine era vorba.Asa ca nu ințeleg de ce te zbați ca struțu' cu cerebelu' de asfalt.
Imagine

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks
cron