Suspect cod In memoria lui Primo :O

Aici vor fi trecuti cei care joaca dubios si sunt suspecti de cod. Se va discuta si se va lua decizia daca are sau nu cod. Se va crea cate un topic pentru fiecare suspect. Va rugam sa respectati template de postare!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Urmăritori: HAWK

Suspect cod In memoria lui Primo :O

Mesaj #1 » de Psychopath » 11 Apr 2014 16:45

Nume Jucator:In memoria lui Primo :O
ID Steam:STEAM_0:1:37741034
IP Jucator:
Este suspect deoarece:Mie unu mi se pare ca are wall.Prea stie el unde sa traga atunci cand iese de dupa un colt.
Am atasat demo.
Fişiere ataşate
primo.dem
Demo.
(2.06 MiB) Descărcat de 372 ori
Imagine

Avatar utilizator

Re: Suspect cod In memoria lui Primo :O

Mesaj #2 » de Maverick » 11 Apr 2014 16:47

uitate pe ts ... vorbeste cu ceilalti pe ts .. si eu am fost pe ts cu ei asa e pe ts te ajuti ....
Imagine

Sa mor pentru tara zimi de ce sa fac asta ?
Cand tara asta moare inaintea mea !
Avatar utilizator

Re: Suspect cod In memoria lui Primo :O

Mesaj #3 » de pRaf ala micu » 11 Apr 2014 17:11

Nu stiu ce vezi tu aici suspect de wall dar in fine,pe langa ts(unde ii spun eu),joaca mult la sunet,plus ca mi se pare normal sa mergi in prefire unde stii ca de obicei stau inamicii sau l-ai vazut pe harta si banuiesti cam pe unde ar putea fi (chestia asta se numeste intuitie),in fine parerea mea e ca in demo-ul asta nu vad nimic suspect de wall!!
Avatar utilizator

Re: Suspect cod In memoria lui Primo :O

Mesaj #4 » de AWPk1NG (!user banat!) » 11 Apr 2014 17:12

da-tii ban ca nu il mai suport :| are aim wall anti flash de toate .... =)))))
Avatar utilizator

Re: Suspect cod In memoria lui Primo :O

Mesaj #5 » de Eseth » 11 Apr 2014 17:39

AWPk1NG scrie:Steam ID: steam_0:1:37741034

In memoria lui primO :O


AWPk1NG scrie:da-tii ban ca nu il mai suport :| are aim wall anti flash de toate .... =)))))


Ah, the irony. 8-|

L-am suspectat si eu un timp dupa care am zis ca nu are nimic. M-am uitat dupa el pe public si la cateva mixuri. Nu are nimic. Pot sa fac diferenta dintre un codat si un jucator care este atent la detalii si are intuitie, skill / bulan.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: Suspect cod In memoria lui Primo :O

Mesaj #6 » de Psychopath » 11 Apr 2014 17:41

Oricum toti de pe server urlau in gura mare ca ar trebui facut demo , ca cod , ca wall , ca chestii trestii.N-ar fi putut unu' sa zica de faptul ca astia vorbeau pe TS , desi cativa ce erau pe server erau si pe TS.
Salata de prosti. :|
Imagine
Avatar utilizator

Re: Suspect cod In memoria lui Primo :O

Mesaj #7 » de Cristina » 11 Apr 2014 17:45

Ce mi-e ca ii spune codul unde e adversarul... ce mi-e ca ii spune praf unde e adversarul.
Ideea e ca nu joaca el atat de bine pe cat credem noi, dar nici pe cat de bine crede el. Ca doar are nevoie de ajutor .
Norocul lui ca la noi pe server , dupa ce mori, poti sa vezi unde sunt adversarii. Pro!

P.S. AWPk1NG (Re: Post 4), ha... ha. hmm02-smiley-face
Avatar utilizator

Re: Suspect cod In memoria lui Primo :O

Mesaj #8 » de Psychopath » 11 Apr 2014 18:32

pRaf ala micu (Re: Post 3), macar daca ii spui tu pe Team Speak ce si pe unde vin inamicii , nu fi nesimtit si iti pune la nume ,,ban Primo please".Si in plus puteai sa zici de faza cu Team Speak-ul cand urlau toti pe server sa ii dam ban.Tura viitoare te tin in slay pana imi faci reclamatie.
Imagine
Avatar utilizator

Re: Suspect cod In memoria lui Primo :O

Mesaj #9 » de Artamess » 11 Apr 2014 18:45

Dragilor, ce ar fi daca omul ar arata putin bun simt? Voi stiati prea bine de unde se "inspira" Primo sa se coordoneze si totusi ati tacut pe server.
De ce nu ati zis si voi: Ma admin! NU mai fa demo ca i-am zis eu la Primo pe unde sa mearga!". Oh dar nu. Stam si radem si dupaia ii dam peste nas adminului.
Foarte tare fratilor, respect.
P.S: Psycho s-a implicat ca admin si a facut demo dupa ce ca au fost jucatori care s-au revoltat impotriva lui Primo.

Pentru ca unora li se pare mai usor sa zica: Sunt helper, nu pot da ban! Nu tu un demo, nu tu nimic...
Are sau nu are cod, om trai si om vedea.
Imagine
Avatar utilizator

Re: Suspect cod In memoria lui Primo :O

Mesaj #10 » de pRaf ala micu » 11 Apr 2014 19:05

Psychopath scrie:pRaf ala micu (Re: Post 3), macar daca ii spui tu pe Team Speak ce si pe unde vin inamicii , nu fi nesimtit si iti pune la nume ,,ban Primo please".Si in plus puteai sa zici de faza cu Team Speak-ul cand urlau toti pe server sa ii dam ban.Tura viitoare te tin in slay pana imi faci reclamatie.

as fi putut sa iti spun,dar cand i-ai facut tu demo nu eram pe server,oricum te las sa imi dai cateva slay-uri pentru nume :-* :-*
P.s. in demoul asta nu se vede NICI O URMA DE COD!!nu este nimic iesit din comun !!

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani si 16 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks