Suspect cod In memoria lui Primo :O

Aici vor fi trecuti cei care joaca dubios si sunt suspecti de cod. Se va discuta si se va lua decizia daca are sau nu cod. Se va crea cate un topic pentru fiecare suspect. Va rugam sa respectati template de postare!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Urmăritori: HAWK

Re: Suspect cod In memoria lui Primo :O

Mesaj #21 » de pRaf ala micu » 11 Apr 2014 19:41

Psychopath (Re: Post 20), nu conteaza ca m-ai mentionat sau nu dar a fost urat din partea ta :),vrei sa incepem sa ne jignim,doar spune nu incepe sa o dai in poze cu apropouri si sa vorbesti pe ocolite.Iar daca nu am dreptul sa imi spun parerea trebuia sa faceti genul asta de topicuri private ca sa nu vada userii obisnuiti ai forumului,sa poata fi vazut doar de admini.Oricum fie ca ai incercat sa ma jignesti pe mine sau pe altcineva nu a fost frumos din partea ta,mai ales ca esti admin si trebuie sa dai un exemplu !!

Avatar utilizator

Re: Suspect cod In memoria lui Primo :O

Mesaj #22 » de Cristina » 11 Apr 2014 19:49

Mi se pare mie sau aici se abereaza???


AWPk1NG (Re: Post 15), tu taci.

pRaf ala micu (Re: Post 21), tu faci colectie de conflicte vad...

Psychopath (Re: Post 20), hai sa trecem peste secventa asta ca nu mai are rost, deja le acorzi prea multa atentie si li se urca la cap.
Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks