Cerere ban Azazel

Aici vor fi trecuti cei care joaca dubios si sunt suspecti de cod. Se va discuta si se va lua decizia daca are sau nu cod. Se va crea cate un topic pentru fiecare suspect. Va rugam sa respectati template de postare!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Cerere ban Azazel

Mesaj #1 » de Donnie » 22 Ian 2014 22:05

Nume Jucator:Azazel
ID Steam:STEAM_0:1:47984951
IP Jucator: 92.85.173.68
Este suspect deoarece:foloseste wall hack, NoFlash/NoSmoke
Fişiere ataşate
az.dem
(5.69 MiB) Descărcat de 294 ori

Avatar utilizator

Re: Cerere ban Azazel

Mesaj #2 » de asaSi » 22 Ian 2014 22:33

Am vazut si eu ceva suspect la Azazel asta .
Cred ca si Ingineru are cod .

PRO BAN ! :-!
Imagine
Avatar utilizator

Re: Cerere ban Azazel

Mesaj #3 » de Donnie » 22 Ian 2014 22:45

asaSi (Re: Post 2), Aici se voteaza? Credeam ca se da ban :|
Avatar utilizator

Re: Cerere ban Azazel

Mesaj #4 » de Cristina » 22 Ian 2014 23:09

O sa vad si eu demo cand o sa-mi apara cs source in library, ca steam-ul are chef de glume proaste...
Revin.... :ymsigh:
Avatar utilizator

Re: Cerere ban Azazel

Mesaj #5 » de iseedead » 23 Ian 2014 09:41

are wall sigur, in prima faza din demo se duce spre b se uita stanga prin perete, si se da singur de gol cand spune ca vine scara. eu am vizionat demo cu volumul la maxim, pasi nu se aud iar cel de venea scara nu era implicat in nici un conflict ca sa apara pe radar.

Avatar utilizator

Re: Cerere ban Azazel

Mesaj #6 » de asaSi » 23 Ian 2014 09:47

Donnie (Re: Post 3),
Si vrei sa ii dau eu ban /:) Eu am spus ca are si PRO" pentru BAN !

Asta decid ceilalti ! @-)
Imagine
Avatar utilizator

Re: Cerere ban Azazel

Mesaj #7 » de pRaf ala micu » 23 Ian 2014 10:13

Eu sunt sigur ca are wall,l-am vazut de mai multe ori cu prefire cand merg pe shift fara sa fiu vazut chiar si ieri ne-a rupt gura cu un astfel de prefire mie si lui ostil pe inferno ,dar nu reuseam sa ii fac demo pentru ca iese porcu' cand ma bag spectator.Decidetii soarta si lasati-mi mie onoare de a ii da ban la porc !!
Imagine
Avatar utilizator

Re: Cerere ban Azazel

Mesaj #8 » de Bogdan » 23 Ian 2014 10:25

Ca pa porc fratii mei padurari...daca are wall nesimtit atunci sa il trimitem in padure :). Asteptam sa vedem ce zice si el, desi va fi doar o parere personala despre cum sa se scoata sa nu ia ban :))))))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Cerere ban Azazel

Mesaj #9 » de Cristina » 23 Ian 2014 10:49

iseedead scrie:are wall sigur, in prima faza din demo se duce spre b se uita stanga prin perete, si se da singur de gol cand spune ca vine scara. eu am vizionat demo cu volumul la maxim, pasi nu se aud iar cel de venea scara nu era implicat in nici un conflict ca sa apara pe radar.



Si mai e tot in prima runda o faza la scara cu ultimul ramas care tocmai iesea mid si Azazel trage disperat prin perete desi ala nu se vedea inca. :-?


P.S. Si ultima faza din tunel, spre B.
Avatar utilizator

Re: Cerere ban Azazel

Mesaj #10 » de asaSi » 23 Ian 2014 19:56

CA PE PORC ! BANNNN :ymdevil:
Imagine

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani si 16 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks