Aim/ Wall ...

Se vor posta toti cei care au fost prinsi cu coduri si au fost banati. Se va crea cate un topic pentru fiecare codat!Va rugam sa completati conform template!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Aim/ Wall ...

Mesaj #1 » de WolfCreek » 11 Dec 2014 17:06

Nume Jucator: 3 Tage bis VAC si bLUEROXX
ID Steam: STEAM_0:1:45214 si STEAM_0:1:1032302
IP Jucator: IP 87.166.144.16 si 92.209.59.10 (la acesta i-am dat kick pentru ca nu aveam acces la comenzile necesare)
Link Demo: http://fastupload.rol.ro/aeed0b884d21eb ... 99c10.html
Perioada banare: permanent la 1 si la celalalt kick (cum am specificat sus)
Observatii: Erau straini si or intrat cu hackuri ... La cel care i-am dat kick , puteti sa ii dati ban lui 3 Tage bis VAC

Avatar utilizator

Re: Aim/ Wall ...

Mesaj #2 » de Lone wolf » 11 Dec 2014 17:19

WolfCreek (Re: Post 1), Suntem admini pe sv care avem comanda de ban, i see, eu, pe mine ma ai si la prieteni, dc nu ai scris sa intru sa-l banam daca juca cu cod? 8-|
Imagine
Avatar utilizator

Re: Aim/ Wall ...

Mesaj #3 » de WolfCreek » 11 Dec 2014 17:21

A intrat miky sa ma ajute , ca celalalt player ii dadusem deja kick
Avatar utilizator

Re: Aim/ Wall ...

Mesaj #4 » de Lone wolf » 11 Dec 2014 17:35

WolfCreek (Re: Post 3), ma uit eu un demo-ul asta care l-ai bagat in 10 mape, dar vad ca si isee era si chiar juca, dc nu i-ai zis lul sa-l baneze?
Imagine
Avatar utilizator

Re: Aim/ Wall ...

Mesaj #5 » de WALID » 11 Dec 2014 17:38

nu cred ca are i see inca admin ca a avut ban pe celalalt cont si pe asta care joaca acu nu poate sa dea ban,te uti pe demo daca are cv suspect vezi si ii dai ban ca ai steam id acolo.
Imagine
Be Proud of:
Who you are,
and everything
you've overcome.

Avatar utilizator

Re: Aim/ Wall ...

Mesaj #6 » de Lone wolf » 11 Dec 2014 17:39

walid97 (Re: Post 5), cum nu are daca e pe sv, scriu "!admins" si el tot este in lista...
P.S. memberlist.php?mode=group&g=14
Imagine
Avatar utilizator

Re: Aim/ Wall ...

Mesaj #7 » de WALID » 11 Dec 2014 17:41

poi poate nu are admin full ca sa dea ban.
Imagine
Be Proud of:
Who you are,
and everything
you've overcome.
Avatar utilizator

Re: Aim/ Wall ...

Mesaj #8 » de Lone wolf » 11 Dec 2014 17:42

walid97 (Re: Post 7), pai uite e in grupul cu admini full si profilul e asta nou fara vac ban
Imagine
Avatar utilizator

Re: Aim/ Wall ...

Mesaj #9 » de DeNy » 11 Dec 2014 17:43

Da... , ar trebuii scoasa lista aia cu adminii , si sa fie cv o comanda in consola gen ma_admins , in care numai helperii officerii , adminii ... etc sa vada adminii care sunt pe server ! :)
https://t.me/pump_upp
Avatar utilizator

Re: Aim/ Wall ...

Mesaj #10 » de WALID » 11 Dec 2014 17:45

ma eu nu am net sa ma uit la demo daca e suspect ii dati ban si gata eu nu am fost pe srv sa vad.
Imagine
Be Proud of:
Who you are,
and everything
you've overcome.

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 7 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks