Aim/ Wall ...

Se vor posta toti cei care au fost prinsi cu coduri si au fost banati. Se va crea cate un topic pentru fiecare codat!Va rugam sa completati conform template!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: Aim/ Wall ...

Mesaj #11 » de Adrian » 12 Dec 2014 09:37

in titlu e trecut aim/wall iar tinta este "bLUEROXX". Nu vad nici un wall. Aim? pentru ca .... ? daca e pentru alea 3 capete la lung ... poate fi o faza de joc. sau poate fi un jucator care stie sa il ascunda sau sa il mai si opreasca din cand in cand. Demo-ul e prea scurt, si incerci sa urmaresti 2 persoane. data care vine va puneti 2 la spec si faceti fiecare demo unuia. E o faza la care celalalt da 4 capete la rand, nu ca ar fi ceva iesit din comun pt un player din germania, care ar fi fost frumos daca era in demo.
E insuficient pentru mine ca sa zic da sau nu. Tind sa zic nu. Am vazut 4 capete cu 4 gloante in gen 5 secunde la mix intre romani mai "urate" decat asta ... si respectivul e curat

Iar despre isee: e pe server, vad ca intervine, isi da chiar cu parerea ... si nu pare sa vada nici el nimic suspect. nu a intervenit mai repede pentru ca sigur nu a vazut nimic suspect. Stiu ca poate avea impact sa vezi ca unu tot da capete, dar nu plecati repede cu ideea ca are aim, iar daca o faceti totusi, putina discretie nu ar strica. In loc sa gandesti "ii fac eu demo acum la codat" gandeste gen "hai sa i fac un demo si sa vedem ce rezulta"
Ma bucur ca oricum ai intervenit, dar cum ziceam la propuneri pt admini, aveai admini cu acces la ban, puteai sa ii lasi pe ei mai departe si sa continui sa faci demo, nu sa ii dai afara.
Sper sa nu te superi pe mine

Am uitat sa precizez ca nu am incercat niciodata un aim sau wall sau orice fel de cod, script sau mai stiu eu ce, deci e posibil gresesc in a zice ca nu e codat. Imi lipseste perspectiva asta ... din fericire
altcineva mai competent? pareri?

LE: vad pe primul steamID, apare profil inca nesetat, iar cel de-al doilea e privat .... asta nu imi place de exemplu
In ce tine de vac BAN, desi nu cred ca era cazul, pt primul steamID imi da asta:
(There are two possibility :

This account has been deleted
Steam servers have failed to return the information of this account
To be sure that this account is deleted and it's not Steam servers fault, try to check the status of this account in at least ten seconds.)
,
iar pentru al doilea, evidend, NOT BANNED
Pt primul, oricum, chiar daca nu are setat profilul de steam, ar fi aparut daca are ban sau nu ... cai sin cazul "altora"
Failure is a choice ...

Avatar utilizator

Re: Aim/ Wall ...

Mesaj #12 » de WolfCreek » 16 Dec 2014 21:11

Eu nu dau ban aiurea , am avut motiv clar , deci se vedea cum se intoare si da cap direct... si inainte sa fac demo tragea si prin pereti ;)
Avatar utilizator

Re: Aim/ Wall ...

Mesaj #13 » de Bogdan » 16 Dec 2014 21:27

Wolf te rog s ate consulti si cu adminii mari, nu strica o parere in plus inainte de a da un tampit afara :P.
Oricum felicitari ca iti intrii incet incet in rolul de admin.
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Aim/ Wall ...

Mesaj #14 » de Adrian » 17 Dec 2014 07:11

WolfCreek scrie:deci se vedea cum se intoare si da cap direct... si inainte sa fac demo tragea si prin pereti ;)

Nu e suficient. Cand am timp o sa iti demonestrez asta :))
Failure is a choice ...
Avatar utilizator

Re: Aim/ Wall ...

Mesaj #15 » de iseedead » 17 Dec 2014 09:39

ii tin si eu minte pe baietii aia 2, totusi unul parca a luat ban pana la urma

Avatar utilizator


Anterior



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 7 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks