isee vac ban..

Se vor posta toti cei care au fost prinsi cu coduri si au fost banati. Se va crea cate un topic pentru fiecare codat!Va rugam sa completati conform template!

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: isee vac ban..

Mesaj #11 » de Adrian » 08 Dec 2014 04:10

aia de la valve nu sunt cretini, stai chill .. asteptati sa vedem ce zice omu
eu cred ca a luat petru meciul cu noi din grupe :))=)))

\ post actualizat: 08.12.2014 | 3:41 am (zonă timp forum=GMT+2) /


LE: oricum ar fi "Valve has a zero-tolerance policy for cheating and will not lift VAC bans under any circumstances." So, imi pare rau pt el, dar daca vrea sa isi recapete ceva din increderea celor din anturajul lui ... ar fi bine sa recunoasca daca e cazul.
Failure is a choice ...

Avatar utilizator

Re: isee vac ban..

Mesaj #12 » de iseedead » 08 Dec 2014 08:18

astept raspuns de la valve in legatura cu banul, in calculator nu am gasit nimic ce ar putea duce la ban.
singurul motiv la care ma gandesc ar fi un cfg sa imi maresc fps, vedem ce spun astia, oricum o sa imi iau alt joc si ne vedem in contiunare duuuurr!
Avatar utilizator

Re: isee vac ban..

Mesaj #13 » de Eseth » 08 Dec 2014 09:18

sliCk scrie:eu cred ca a luat petru meciul cu noi din grupe

Nu are cum. :) Trebuie sa treaca minim 2 saptamani dupa prima depistare dupa care urmeaza un delay de încă aproximativ o saptamana dupa care urmeaza banul.

P.S. Valve nu ofera nicio informatie legata de circumstantele in care jucatorul a luat ban.
P.P.S. Pentru configuri si scripturi care folosesc resursele interne ale enginului nu se ia ban.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: isee vac ban..

Mesaj #14 » de DeeJay » 08 Dec 2014 09:20

daca isee avea cod la meciu ala cred ca va bateam 16 - 1.. a jucat la fel ca mine, mai slab la tero si un pic mai bine la ct.. deci garantat cod in acel meci nu a avut.

[ Post made via Android ]
I spin this!
My PC: I7 3770, 16G Ram, GTX 980, SSD 180GB
Avatar utilizator

Re: isee vac ban..

Mesaj #15 » de Adrian » 08 Dec 2014 10:30

Era doar o gluma baaaaaaaaaa ..... Doamneeeeee
@isee: ba nu ma speria ca eu de vreo cateva zile caut unu pt tmf pt fps si ma tot joc cu cfg ul ... Atat imi trebuie ....

[ Post made via Android ]
Failure is a choice ...

Avatar utilizator

Re: isee vac ban..

Mesaj #16 » de Bogdan » 08 Dec 2014 10:38

haha tarfa mica lasa ba ca iti iei altul si tot jucam dur :)))....slick poate ia ban tmf si te face ca pa porc apoi :))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: isee vac ban..

Mesaj #17 » de Adrian » 08 Dec 2014 10:42

Nu cred ... Si oricum in cfg ul meu am umblat doar pana acum, dar sunt setări grafice minore ... Pot sa le si postez ....

[ Post made via Android ]
Failure is a choice ...
Avatar utilizator

Re: isee vac ban..

Mesaj #18 » de Bogdan » 08 Dec 2014 10:44

Asa o fi zis si i see...si apoi l-au violat aia ca pa porc. Sincer cred ca e o eroare idioata...sau cel putin ar trebui sa dea explicatii celor care iau vac ban. In cazul asta e chiar curios cum si-a luat isee ban.
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: isee vac ban..

Mesaj #19 » de Adrian » 08 Dec 2014 11:31

Ba, taci acolo .... nu fi porc :)) Daca se intampla ceva o sa postez linkul ca sa nu mai faca nimeni prostia aia
Failure is a choice ...
Avatar utilizator

Re: isee vac ban..

Mesaj #20 » de iseedead » 17 Dec 2014 20:29

Steam Support
To me Dec 16 at 11:09 PM
========= Please enter your reply ABOVE this line =========

Hello,

A staff member has replied to your question:

Hello Aaneivasile,

Thank you for contacting Steam Support.

We apologize for the delay.

The Steam Support Team provides assistance with technical issues only.

We have confirmed that the ban on the account was applied legitimately and it cannot be removed.

Any future messages regarding the VAC ban on this account will be closed without a response.

If you choose to purchase a new copy of the VAC banned game(s), please create a new Steam account to register the game(s) on.
asta e raspunsul de la valve, tot nu am gasit nimic in pc, in schimb m-a sunat providerul de interet sa imi rezolv problema cu pc-ul ca cica am un virus sau ceva ce le zapaceste serverele.

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 9 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks
cron