Schimb Jocuri EA pe Steamkey

Pentru anunturi de schimb

Moderator: DeeJay

Schimb Jocuri EA pe Steamkey

Mesaj #1 » de nasha RUSSIA » 25 Mai 2013 16:17

Salutare tuturor am niste accounturi Ea de care nu ma folosesc si as vrea sa le schimb pe SteamKey:MW2, MW3, CS:GO, Left4Dead2 sau alta joaca care are o valoare.
Arata Spoiler: 1.Account
Imagine

Arata Spoiler: 2.Account
Imagine

Arata Spoiler: 3.Account
Imagine

Arata Spoiler: 4.Account
Imagine

Arata Spoiler: 5.Account
Imagine

Daca va place unul din aceste accountui imi ziceti cu ce joaca puteti face schimb.
Contacte: Skype:igorcik69
Steam:krarrx9 sau in PM AICI.

Avatar utilizator

Re: Schimb Jocuri EA pe Steamkey

Mesaj #2 » de Tig3rMan » 25 Mai 2013 16:25

Esti Hacker cumva
Imagine
Avatar utilizator

Re: Schimb Jocuri EA pe Steamkey

Mesaj #3 » de nasha RUSSIA » 25 Mai 2013 16:36

Tig3rMan (Re: Post 2), Nu ) mie miau cadonat aceste accounturi verisorii mei, dar eu nu va impun sa le cumparti, insa credeti ce doriti
Avatar utilizator

Re: Schimb Jocuri EA pe Steamkey

Mesaj #4 » de Eseth » 25 Mai 2013 19:05

Sa inteleg ca le schimbi pe toate pe o singura licenta Steam pentru ca altfel n-o sa gasesti pe nimeni cine are fi de acord sa faca schimb. Conturile de Origin nu valoreaza nimic pentru ca 90% din alea care se vand sunt furate si acela care le cumpara poate sa ramana foarte usor fara ele in caz ca proprietarul si-l recupereaza.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 8 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks