Schimb Invitatie Dota2 cu Cs:s

Pentru anunturi de schimb

Moderator: DeeJay

Favorite: CyberNetiK

Schimb Invitatie Dota2 cu Cs:s

Mesaj #1 » de Arici » 21 Noi 2012 15:19

Nu eu ci un prieten are o invitatie de Dota 2. Nu prea inteleg cum ii cu invitatiile astea poate imi explica cineva.
Daca este cineva interesat de schimb: date de contact:
dany_bogdy_92@yahoo.com
nume steam: daniiiii (il gasiti la mine in lista de friends)

Avatar utilizator

Re: Schimb Invitatie Dota2 cu Cs:s

Mesaj #2 » de Arici » 23 Noi 2012 18:33

Nimeni?..
Avatar utilizator

Re: Schimb Invitatie Dota2 cu Cs:s

Mesaj #3 » de Eseth » 23 Noi 2012 22:28

K-Roland (referitor la Postul 2), Cred ca o sa astepti mult si bine... Nimeni n-o sa-ti dea CS:S sau macar CS:GO pe 5x Dota 2 si tu incerci sa schimbi doar una pe CS:S. :ymsigh:
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Schimb Invitatie Dota2 cu Cs:s

Mesaj #4 » de amstaff » 15 Feb 2013 19:39

daca-i vb de asa dau si eu 10 de DOTA pe 1 de CSS :))
Imagine
Mult Noroc!
Avatar utilizator

Re: Schimb Invitatie Dota2 cu Cs:s

Mesaj #5 » de Eseth » 15 Feb 2013 21:00

KiNG (Re: Post 4), 1x Dota 2 valoreaza aproximativ $0.1 (maxim)... => 10x Dota 2 = $1, CS:S 14.99 euro (la oferta - 3.74 euro). Sa schimbi Dota 2 pe alte jocuri era actual acum jumatate de an cand putini aveau jocul sau cate un gift - doua in inventar... :)
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: Schimb Invitatie Dota2 cu Cs:s

Mesaj #6 » de Arici » 15 Feb 2013 21:34

Da... poti sa inchizi oricum am renuntat la idee de mult..Mersi
Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks