Schimb Dota 2 cu CS:GO

Pentru anunturi de schimb

Moderator: DeeJay

Schimb Dota 2 cu CS:GO

Mesaj #1 » de GoGe » 21 Oct 2012 12:45

Salut,ieri am primit o invitatie de Dota 2 pe Steam(probabil ca aveam jocul beta dinainte sa se lanseze),jocul e 29 de Euro pe Steam.Eu vreau sa il dau la schimb pentru un key cu CS:GO,care este 11 euro pe Steam.Nu cer mai mult!
Ma puteti contacta pe Steam.
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)

Avatar utilizator

Re: Schimb Dota 2 cu CS:GO

Mesaj #2 » de Eseth » 21 Oct 2012 12:53

gogenapo scrie:jocul e 29 de Euro pe Steam
Jocul e gratis, acei 29 euro ii platesti pentru itemele care vin impreuna cu jocul. :) Din cate am vazut pe steamtrades, pentru CS:GO se cer de la 2 la 3 gifturi Dota 2.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Schimb Dota 2 cu CS:GO

Mesaj #3 » de GoGe » 21 Oct 2012 13:01

Eseth scrie:
gogenapo scrie:jocul e 29 de Euro pe Steam
Jocul e gratis, acei 29 euro ii platesti pentru itemele care vin impreuna cu jocul. :) Din cate am vazut pe steamtrades, pentru CS:GO se cer de la 2 la 3 gifturi Dota 2.

Eu m-am uitat pe pagina jocului pe Steam si scria 29 de euro,nu stiu ce sunt cu itemele alea.Asa de mult pentru CS:GO care e 11 euro?... LoL
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)
Avatar utilizator

Re: Schimb Dota 2 cu CS:GO

Mesaj #4 » de Tig3rMan » 22 Oct 2012 16:12

Dota 2 e Free 2 Play dar iti trebuie Premium cu itemele gen team fortress 2.
Si Inca nu a fost Lansat Deci dota 2 tot e de vanzare din cate am inteles o sa fie cu plata or f2p.
Si sa fiu sincer sunt de acord cu goge Dota 2 pentru cs go kiar o afacere buna. Dota 2 e mai mare dekat cs go la pret
Imagine
Avatar utilizator

Re: Schimb Dota 2 cu CS:GO

Mesaj #5 » de Eseth » 22 Oct 2012 16:46

Tig3rMan scrie:dar iti trebuie Premium cu itemele gen team fortress 2
Nu mai este nici un "Premium" in Dota 2.

Dota 2 va fi free2play. Varianta care o vedeti voi in Dota 2 Store cu $29.99 e jocul cu un set de iteme. Au primit foarte multi early acces to closed beta test in ultimul timp si s-a devalorizat si mai mult. Daca acum jumatate de an mai era posibil sa schimbi un gift de Dota 2 pe un joc echivalent cu CS:GO, acum trebuie sa ai cel putin 3-4 gifturi.

Goge, ai sanse sa gasesti CS:GO pentru 1-2 gifturi de Dota 2 pe steamtrades.com, dar sunt putine sanse.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks
cron