La multi ani RyDeR!!! RIP RyDeR! Imi va fi dor de tine iubi

Pentru cei care doresc să spună "La Mulți Ani" sau alte mesaje de Sărbători/Aniversări

Moderator: DeeJay

La multi ani RyDeR!!! RIP RyDeR! Imi va fi dor de tine iubi

Mesaj #1 » de eNzo » 15 Dec 2014 22:26

Lma bai cuculetz 17 ani !! [Mai esti virgin ? icon_safesex icon_safesex :))] Sa te iubeasca Antonia aia a ta ;) Si muls placut in continuare 8-} 3:-O Te astept sa revii pe forum intr-o saptamana in forta :X icon_safesex axxb baxb happybday-smiley-face happybday-smiley-face happybday-smiley-face pg-blossm-smiley-face pg-bubbles-smiley-face pg-buttercup-smiley-face popeanim-smiley-face popeanim-smiley-face popeanim-smiley-face
PLANGI!
Ultima oară modificat de eNzo pe 15 Dec 2014 22:32, modificat de 3 ori în total.
RIP 1947-2014
"Vremurile vin; vremile se duc: lumea merge înainte, iară omul, când cu lumea, când împotriva ei." (Ioan Slavici)

Avatar utilizator

Re: La multi ani RyDeR

Mesaj #2 » de DeNy » 15 Dec 2014 22:30

La multzi ani RyDeR <3 :X :-* sa ai parte de tot ce i mai bun pe lume , gagici , bautura si distractie :)) :-*
https://t.me/pump_upp
Avatar utilizator

Re: La multi ani RyDeR!!! RIP RyDeR! Imi va fi dor de tine iubi

Mesaj #3 » de iseedead » 15 Dec 2014 22:41

la multi ani ba raider, si vorba lui bunica-miu "gura bate curul", data viitoare proceseaza, editeaza si apoi posteaza...hai sa ne cresti mare!
Avatar utilizator

Re: La multi ani RyDeR!!! RIP RyDeR! Imi va fi dor de tine iubi

Mesaj #4 » de colonelul » 15 Dec 2014 23:02

La Multi Annnnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...............butuuuuuuuuuuuuuuuuulllleeeeeeeeeeeeeeeeeee sa fi sanatos si iubit de toate femeile :)) :)) :)) :)) :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty:
Avatar utilizator

Re: La multi ani RyDeR!!! RIP RyDeR! Imi va fi dor de tine iubi

Mesaj #5 » de CipiBLu » 16 Dec 2014 09:35

La Multi Ani maestre.... sa ai parte de tot ce-i mai bun din lume( gagici, bautura cat cuprinde , bani cu caru' si chefuri peste chefuri)

[ Post made via Android ]

Avatar utilizator

Re: La multi ani RyDeR!!! RIP RyDeR! Imi va fi dor de tine iubi

Mesaj #6 » de Bogdan » 16 Dec 2014 09:37

La multi ani incompetent mic :))...multa sanatate! :ymparty:
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: La multi ani RyDeR!!! RIP RyDeR! Imi va fi dor de tine iubi

Mesaj #7 » de Dami_eLit » 16 Dec 2014 18:07

la multi ani sa fii sanatos !
Avatar utilizator

Re: La multi ani RyDeR!!! RIP RyDeR! Imi va fi dor de tine iubi

Mesaj #8 » de WolfCreek » 16 Dec 2014 21:12

La multi ani ma , iti ofer o simfonie de-a noastra =))
Avatar utilizator

Re: La multi ani RyDeR!!! RIP RyDeR! Imi va fi dor de tine iubi

Mesaj #9 » de ostil » 16 Dec 2014 21:17

La Multi A ni !! :ymparty:
Imagine
Avatar utilizator

Re: La multi ani RyDeR!!! RIP RyDeR! Imi va fi dor de tine iubi

Mesaj #10 » de DeNy » 16 Dec 2014 21:21

colonelul (Re: Post 4), Sa fie iubit de mn man :))))))) =))
https://t.me/pump_upp

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks