Semnaturi

Sectiunea unde va puteti expune proiecte si idei din lumea vizuala

Moderator: DeeJay

Re: Semnaturi

Mesaj #11 » de Eseth » 24 Noi 2011 15:50

Cristina, Multumesc mult! :)
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: Semnaturi

Mesaj #12 » de Papadie » 22 Apr 2012 00:15

As vrea si eu o semnatura army tag :-? sau alt style daca se poate cu nick-ul Papadia meleuuu! sa fie vizibil :D
Imagine
Avatar utilizator

Re: Semnaturi

Mesaj #13 » de melc » 22 Apr 2012 07:33

Crys ;;) imi poti face si mie o semnatura gen aia cu DeeJay cu backgroundu army?:D
Imagine
Avatar utilizator

Re: Semnaturi

Mesaj #14 » de Cristina » 22 Apr 2012 09:43

anturaj scrie:As vrea si eu o semnatura army tag :-? sau alt style daca se poate cu nick-ul Papadia meleuuu! sa fie vizibil :D

papadia.png
papadia.png (28.37 KiB) Vizualizat de 156 ori



melc scrie:Crys ;;) imi poti face si mie o semnatura gen aia cu DeeJay cu backgroundu army?:D

melc_.png
melc_.png (49.87 KiB) Vizualizat de 158 ori
Avatar utilizator

Re: Semnaturi

Mesaj #15 » de melc » 22 Apr 2012 10:04

mersi mult !! :ymhug:
Imagine

Avatar utilizator

Re: Semnaturi

Mesaj #16 » de GoGe » 22 Apr 2012 14:42

Buna Cristina,imi poti face o semnatura in stil army tag cu "GoGe^.^" fara ghilimele?Multumesc.


GoGe.
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)
Avatar utilizator

Re: Semnaturi

Mesaj #17 » de Cristina » 22 Apr 2012 18:09

melc scrie:mersi mult !! :ymhug:

:)

gogenapo scrie:Buna Cristina,imi poti face o semnatura in stil army tag cu "GoGe^.^" fara ghilimele?Multumesc.


GoGe.


Imagine


P.S. Goge, poti sa folosesti direct link-ul din acest mesaj, imaginea este uploadata pe net si nu o voi sterge. :)
Avatar utilizator

Re: Semnaturi

Mesaj #18 » de GoGe » 22 Apr 2012 18:38

Cristina scrie:
melc scrie:mersi mult !! :ymhug:

:)

gogenapo scrie:Buna Cristina,imi poti face o semnatura in stil army tag cu "GoGe^.^" fara ghilimele?Multumesc.


GoGe.


Imagine


P.S. Goge, poti sa folosesti direct link-ul din acest mesaj, imaginea este uploadata pe net si nu o voi sterge. :)

Multumesc mult!Ok,voi folosi direct link-ul. :D
Imagine

"Folclorul e oxigen pentru un popor astmatic"-Bean MC (Subcarpati)
Avatar utilizator

Re: Semnaturi

Mesaj #19 » de Cristina » 23 Mai 2012 10:36

xb.png
xb.png (56.2 KiB) Vizualizat de 129 ori

:)
Avatar utilizator

Re: Semnaturi

Mesaj #20 » de melc » 23 Mai 2012 10:48

Cristina (referitor la Postul 19), awesome :ymapplause: :ymapplause:
Imagine

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 5 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks