3DS MAX work in progress....;))

Sectiunea unde va puteti expune proiecte si idei din lumea vizuala

Moderator: DeeJay

3DS MAX work in progress....;))

Mesaj #1 » de Fantomas » 12 Mar 2014 01:56

Un proiect ma vechi inceput in 3ds max...sper sa il termin candva in viata asta de om ...;))) C&C sunt bine venite :D
Fişiere ataşate
r8 3.png
r8 3.png (322.48 KiB) Vizualizat de 95 ori
r8 2.png
r8 2.png (237.94 KiB) Vizualizat de 107 ori
r8 1.png
r8 1.png (308.89 KiB) Vizualizat de 111 ori

Avatar utilizator

Re: 3DS MAX work in progress....;))

Mesaj #2 » de DevilCurse » 12 Mar 2014 09:33

Cum ar zice americanii, SFINTE CĂCAT ! Bravo mestere. Spune-mi ai desenat tu bucata cu bucata sau ai avut un schelet deja facut pe care tu ai adaugat piesele desenate ?
Avatar utilizator

Re: 3DS MAX work in progress....;))

Mesaj #3 » de Fantomas » 12 Mar 2014 12:54

Nu nu...totul e facut de la zero...;) bucata cu bucata...dar nah intre timp m-am plictisit sa lucrez la audi si am inceput si alte modele in paralel si m-am delasat de el...dar ce se vede de la cap la coada ar fi durat cam 3 zile...in poze nu se vede dar e modelat si motorul...am sa pun poza si cu motorul

\ post actualizat: 12.03.2014 | 1:38 pm (zonă timp forum=GMT+2) /


Ve optu` ;)
Fişiere ataşate
r8 4.png
r8 4.png (243.08 KiB) Vizualizat de 92 ori
Avatar utilizator

Re: 3DS MAX work in progress....;))

Mesaj #4 » de thony » 12 Mar 2014 19:13

baaaaaaaaaaaaaa esti nebunnnnnn ce fain...daca te plictisesti fai si la sparta un bmw :D si sa imi scri undeva pe ea bozmeg =))
Imagine
Avatar utilizator

Re: 3DS MAX work in progress....;))

Mesaj #5 » de Fantomas » 12 Mar 2014 22:10

:))) ma dacă ma gândesc bine cred ca am un M5 pe undeva... Mai trebuie sa ii pun bazmeg sa fie autentic :))

[ Post made via Android ]

Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks