Humble Bundle - Cheap Games

Discutii despre jocuri PC&Console, review jocuri, ce ne place sau ce nu ne place..

Moderator: DeeJay

Humble Bundle - Cheap Games

Mesaj #1 » de Psychopath » 18 Aug 2013 21:47

Dupa cum bine stiti ,multi isi procura jocurile de pe http://www.humblebundle.com.Sunt sigur insa ca exista si altii prin comunitate care habar n-au de chestia asta.Asa ca am deschis acest topic pentru a notifica userii ori de cate ori exista o promotie pe site-ul cu pricina.In plus , daca va raman key-uri , de Origin sau de Steam , si nu le folositi , v-as ruga sa le postati aici.

REGULA E SIMPLA: Primul venit primul servit.De exemplu daca mie nu imi trebuie un key de Origin , o sa il postez in acest topic.Primul care va folosi key-ul va avea datoria sa posteze si el la randul lui in acest topic un mesaj de tipul ,,Am activat key-ul de Battlefield 3".
Nu de alta DAR ,sa nu ne pierdem timpul sa incercam sa activam un key ce a fost deja folosit.


\ post actualizat: 18.08.2013 | 10:21 pm (zonă timp forum=GMT+2) /


Incep eu: Dead Space Origin Key: 9PPX-964F-XSK8-CYZC-VE88
Crysis 2 Maximum Edition Origin Key: CSU4-8MZM-73N6-3XJB-4N3H
Medal of Honor Origin Key: 82TB-7NPJ-Z842-HM9H-USNQ
Mirror's Edge Origin Key:9B44-KPQ5-ENHD-5LPR-FYMR
Imagine

Avatar utilizator

Re: Humble Bundle - Cheap Games

Mesaj #2 » de Eseth » 18 Aug 2013 23:43

Am luat DS, Crysis 2 si Mirror's Edge. Multumesc mult! ;)
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Humble Bundle - Cheap Games

Mesaj #3 » de Psychopath » 19 Aug 2013 10:44

More keys:

Aveti si indicatiile de activare mai jos.
Fişiere ataşate
sims 3 keys.JPG
sims 3 keys.JPG (474.5 KiB) Vizualizat de 152 ori
sims 3 keys 2.JPG
sims 3 keys 2.JPG (489.62 KiB) Vizualizat de 150 ori
sims 3 keys 3.JPG
sims 3 keys 3.JPG (485.69 KiB) Vizualizat de 152 ori
Imagine
Avatar utilizator

Re: Humble Bundle - Cheap Games

Mesaj #4 » de Tig3rMan » 19 Aug 2013 15:16

Multumesc Pentru Medal of Honor 2010 :)
mai @Eseth dc ai luat mirrors edge imi placea jocu :(
Imagine
Avatar utilizator

Re: Humble Bundle - Cheap Games

Mesaj #5 » de Eseth » 19 Aug 2013 20:50

Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator

Re: Humble Bundle - Cheap Games

Mesaj #6 » de Artamess » 19 Aug 2013 21:00

Eseth (Re: Post 5),
Key Medal of Honor a fost folosit deja nu l-am mai putut activa.
Imagine
Avatar utilizator

Re: Humble Bundle - Cheap Games

Mesaj #7 » de Psychopath » 23 Aug 2013 10:43

Key Command and Conquer: Red Alert : Uprising Origin : Disponibil doar pentru utilizatori inregistrati!Autentifica-te pe site sau urmeaza procedura de inregistrare!

Key Populus Origin : Disponibil doar pentru utilizatori inregistrati!Autentifica-te pe site sau urmeaza procedura de inregistrare!

PS: Eu am crescut cu jocurile astea , sper ca o sa va placa sa aveti jocurile in original.
Imagine
Avatar utilizator

Re: Humble Bundle - Cheap Games

Mesaj #8 » de Pitonu » 13 Oct 2013 11:22

Packu De Saptamina asta https://www.humblebundle.com/weekly
Imagine
Avatar utilizator

Re: Humble Bundle - Cheap Games

Mesaj #9 » de Psychopath » 12 Noi 2013 23:26

Bundle-ul de saptamana asta cuprinde:F.E.A.R 2 si 3 , Batman Arkham Asylum si LOTR:War in the North.Daca platiti in jurul sumei de 5 euro , mai primiti Batman:Arkham City si Scribblenauts Unlimited. :)
Imagine
Avatar utilizator

Re: Humble Bundle - Cheap Games

Mesaj #10 » de Psychopath » 23 Aug 2014 10:27

Oferta pe Humble Bundle.
Donati 1 Dolar si primiti Deadlight , The Incredible Adventures of Van Helsing Complete Pack si Galactic Civilization 2 Complete.
Merita sa achizitionati pachetul pentru primele 2 jocuri ce sunt destul de bunicele.De al treilea nu am auzit.
Have fun!
Imagine

Avatar utilizator





GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 9 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks