Tournament 1vs1 Reloaded - Etapa 1 - discutii

Aici se pot organiza diverse evenimente, intreceri sau turnee

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: Tournament 1vs1 Reloaded - Etapa 1 - discutii

Mesaj #171 » de puf1k » 17 Iun 2012 11:22

Cristina (referitor la Postul 170), nici o problema...))
Imagine

Avatar utilizator

Re: Tournament 1vs1 Reloaded - Etapa 1 - discutii

Mesaj #172 » de Cristina » 16 Iul 2012 18:47

Pentru ca nu s-au mai jucat ultimele 2 etape tragem linie si facem calculul asa:

Locul 1 : Crazy_bob ( primeste 50 puncte de reputatie)
Locul 2 : DeeJay ( primeste 20 puncte de reputatie)
Locul 3 : Dami_elit ( primeste 10 puncte de reputatie)

rezultate finale.png
rezultate finale.png (104.08 KiB) Vizualizat de 108 ori
Avatar utilizator

Re: Tournament 1vs1 Reloaded - Etapa 1 - discutii

Mesaj #173 » de Crazy_Bob » 16 Iul 2012 21:26

OO mersi mult
Imagine
Imagine
Avatar utilizator

Re: Tournament 1vs1 Reloaded - Etapa 1 - discutii

Mesaj #174 » de melc » 16 Iul 2012 21:50

Felicitari BoB ! :))
Imagine
Avatar utilizator

Re: Tournament 1vs1 Reloaded - Etapa 1 - discutii

Mesaj #175 » de Cristina » 22 Noi 2012 15:52

Cand mai organizam si noi asa ceva? UN mini turneu... Asa in familie. :D

Avatar utilizator

Re: Tournament 1vs1 Reloaded - Etapa 1 - discutii

Mesaj #176 » de Arici » 22 Noi 2012 15:55

Trebuie!!! Ma bag :)
Avatar utilizator

Re: Tournament 1vs1 Reloaded - Etapa 1 - discutii

Mesaj #177 » de Cristina » 22 Noi 2012 16:02

Intai am avea nevoie de un plan de organizare, initial deejay vroia ceva ca la fotbal, pe grupe si puncte, si eliminare...
Cine are alte sugestii si idei?
Avatar utilizator

Re: Tournament 1vs1 Reloaded - Etapa 1 - discutii

Mesaj #178 » de cerezeu » 22 Noi 2012 17:05

TURNAMENT 1v1 UNDE CUM CAND :X???????
Avatar utilizator

Re: Tournament 1vs1 Reloaded - Etapa 1 - discutii

Mesaj #179 » de Alejandro » 22 Noi 2012 19:36

Orice numai ca data trecuta sa nu mai fie .. ca a durat cat razboiul de 100 de ani.
Nothing is true, everything is permited!
Imagine Imagine
Avatar utilizator

Re: Tournament 1vs1 Reloaded - Etapa 1 - discutii

Mesaj #180 » de Bogdan » 22 Noi 2012 20:56

eu propun sa se faca un turneu gen campionatul european cu 2 sau 4 grupe in functie de numarul celor inscrisi, fiecare grupa sa contina 4 echipe ( o sa vedeti putin mai tarziu de ce am zis echipe), si sa iasa din grupa primele 2 sa se joace apoi sferturi, semifinale si finala. Nu ar dura nici mult si ar fi mult mai funny ;)
De ce am zis echipe...eu propun pt acest sezon sa se joace in echipe de cate 2 jucatori, doar A pe d2 :). Fiecare echipa va trebui sa isi aleaga o denumire gen echipa TigaNiK, sau echipa Iseedeejay, sau Bob&Krolinul de aur sau orice alta denumire funny le vine participantilor :D. O sa fie super distractiv.
Daca se aproba ceea ce propun acum, eu ma bag in echipa cu Tigaie aka Walid, sa va dam de va julim :)). Ce spuneti? gathering-smiley-face

Am uitat sa specific...ca nu se va mai face ca data trecuta...acum sa avem voie sa ne anuntam echipa rivala pe steam sau prin oricem mijloc( de transport ) ca e meci, sau in cazul in care una dintre echipe nu poate juca sa se amane jocul cu cel mult 2 zile ;). Gata... ayxb
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani si 17 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks