Programari Meciuri Olimpiada 2vs2

Aici se pot organiza diverse evenimente, intreceri sau turnee

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: Programari Meciuri Olimpiada 2vs2

Mesaj #91 » de Maverick » 06 Dec 2014 00:05

Doamne ma jur ca daca o sa castigam asa prin ne prezentare i dau o sticla de jack daniel's la colegu meu unicornu :) drunk-smiley-face drunk-smiley-face drunk-smiley-face drunk-smiley-face drunk-smiley-face drunk-smiley-face
Imagine

Sa mor pentru tara zimi de ce sa fac asta ?
Cand tara asta moare inaintea mea !

Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri Olimpiada 2vs2

Mesaj #92 » de H0PE » 06 Dec 2014 00:13

pai normal, la cererea unui jucator s-au modificat orele 10 si 11 care erau cat de cat bune...dar daca s-a cerut amanarea cu jumatate de ora/o ora nu s-a putut. nu`i nimic, jucati olimpiada "la masa verde". nu vad ce haos iesea daca dupa faza grupelor(cea mai grea de organizat) orele erau stabilite de jucatori , care cadeau la un comun acord. nu v`ati dorit "haos" aveti olimpiada. mondiale pardon. bafta pe mai departe
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri Olimpiada 2vs2

Mesaj #93 » de Adrian » 06 Dec 2014 02:13

La fel cum am cerut eu sa joc la ora la care am jucat in grupe puteai face si tu ...
Eu a trebuit sa cer schimbare de orar la munca pentru a putea juca la 21 ... Asa ca nu te plânge degeaba.

[ Post made via Android ]
Failure is a choice ...
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri Olimpiada 2vs2

Mesaj #94 » de Eseth » 06 Dec 2014 03:59

H0PE (Re: Post 92), Interesant, la Dreamhack jucatorii la fel isi alegeau singuri timpul cand sa joace sau totusi respectau un anumit program stabilit de organizatori?
Problema la noi e ca nu s-a stabilit acel program pentru toate meciurile din timp. Chiar si asa, puteati in orice moment sa verificati orele la care trebuia sa jucati aici pe site.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri Olimpiada 2vs2

Mesaj #95 » de Adrian » 06 Dec 2014 08:01

totusi nu s-au postat inca meciurile urmatoare :( vreau sa stiu la ce ora dorm azi si eu :))
Failure is a choice ...

Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri Olimpiada 2vs2

Mesaj #96 » de Crazy_Bob » 06 Dec 2014 11:00

Sferturile sau terminat.Incepe semifinala.Castigatori sunt:

1)Team Genuine (XB Genuine) [tMf- & sl!Ck]
2)Echipa XB-MVP [amstaff & unlock]
3)Echipa XB S.W.A.T [MaveЯicК & Unicorn]
4)Echipa Merele lui Praslea [Lex+Praslea]

Meciurile se vor juca Duminica 7 Decembrie si vor fii urmatoarele:

Ora 21:00 Team Genuine (XB Genuine) [tMf- & sl!Ck] vs Echipa XB-MVP [amstaff & unlock]
Ora 22:00 Echipa XB S.W.A.T [MaveЯicК & Unicorn] vs Echipa Merele lui Praslea [Lex+Praslea]

Bafta la toti!!!!
Imagine
Imagine
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri Olimpiada 2vs2

Mesaj #97 » de Adrian » 06 Dec 2014 11:03

Ah well ... O sa avem nevoie si de bulan pt meciul asta. Baftă tuturor!

[ Post made via Android ]
Failure is a choice ...
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri Olimpiada 2vs2

Mesaj #98 » de H0PE » 06 Dec 2014 13:28

Nu era vorba ca nu puteam fi prezent la ora aia. Nu mi s-a parut corect faptul ca s-a schimbat tot programul din cauza unui jucator, si s-a lasat cu 2 jocuri castigate la masa verde si unul pe cale sa. In loc sa fi lasat programul cum era, si sa joace doar cine nu putea mai devreme, ati schimbat tot...si cand am cerut amanarea cu jumatate de ora am fost gonit.. gg pentru organizare
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri Olimpiada 2vs2

Mesaj #99 » de Adrian » 06 Dec 2014 21:08

Nu s-a schimbat NIMIC, meciurile au inceput mereu la 21
Ce vezi tu schimbat?
De ce nu ati zis nimic inainte? O faci pe printesa bosumflata acum? Faceam in asa fel incat sa mai stau o ora acasa si erai multumit, dar daca nu plangi nu are de unde sa stie lumea ca ai probleme cu ora aleasa ...
iar unul din meciurile castigate la masa verde, al meu, nu s-ar fi jucat oricum , pt ca john era la munca ...
Failure is a choice ...
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri Olimpiada 2vs2

Mesaj #100 » de amstaff » 06 Dec 2014 22:56

Meciurile se vor juca Duminica 7 Decembrie si vor fii urmatoarele:

Ora 21:00 Team Genuine (XB Genuine) [tMf- & sl!Ck] vs Echipa XB-MVP [amstaff & unlock]


sper sa nu se faca vreo schimbare ... deja am aranjat si eu niste lucruri sa pot juca duminica!
Imagine
Mult Noroc!

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 7 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks