Programari Meciuri - Liga XB

Aici se pot organiza diverse evenimente, intreceri sau turnee

Moderatori: DeeJay, Eseth

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Mesaj #111 » de Pikachu » 30 Ian 2013 01:29

Cristina scrie:Bun , deci meciul XB - White Walkers ( Cerezeu & Cristina ) VS XB - Exterminatorii ( Pikachu & Stefan ) - se joaca JOI 31 IAN 2013, la ora 19:00.( ora Romaniei )

k ne vedem atunci de abea astept ^_^
Imagine

Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Mesaj #112 » de Panda » 01 Feb 2013 20:40

L'am inlocuit pe Timpul cu Slick....

motiv: timpul nu este o persoana de incredere si tot timpul ori intarzie ori nu e deloc pe steam !!!
Imagine
Ca pe porci !!!!
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Mesaj #113 » de Bogdan » 01 Feb 2013 20:48

fah dar cine e slick? Pfff...daca e vreun codat ii dau ban ca la porc :))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Mesaj #114 » de Cristina » 01 Feb 2013 20:53

E si pe forum sl!ck, si joaca de mult la noi pe XB. NU, nu este codat!
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Mesaj #115 » de Bogdan » 01 Feb 2013 21:10

de fapt l-a inlocuit pe timpuri noi de frica sa nu fie umilit...:)))...asta e fah, daca nu e tigaie de acord nu joci cu slick si te duelezi cu noi singur :))
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine

Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Mesaj #116 » de WALID » 01 Feb 2013 21:16

Ba, eu NU sunt de acord pentru ca nimeni nu a fost inlocuit.Cand e si Timpul jucam.Ori respectam cum am promis ori nu mai jucam ce naiba.
Imagine
Be Proud of:
Who you are,
and everything
you've overcome.
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Mesaj #117 » de Bogdan » 01 Feb 2013 21:19

walid97 scrie:Cand e si Timpul jucam.Ori respectam cum am promis ori nu mai jucam ce naiba

tigaie azi e ultima zi...ori joaca cu timpul ori joaca singur. Asta e regulamentul :P Au avut timp 2 saptamani sa se pregateasca si acum ei nu se prezinta...
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Mesaj #118 » de Adrian » 01 Feb 2013 21:30

I smell fear :)) muahahhaa
Deci baieti, hotarati ceva repede pt ca eu merg si la munca noaptea, nu am timp de capricii. M-a rugat omu sa il ajut si am fost de acord ... e de distractie WTF? regulamente alea alea ...
Failure is a choice ...
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Mesaj #119 » de Cristina » 01 Feb 2013 21:31

walid97 (Re: Post 116), Cum nimeni nu a fost inlocuit??? WTF?! Mai citeste mah si pe forum inainte sa comentezi aiurea!
Doar pentru ca nu sunteti voi atenti la cine joca si cine e inlocuit asta nu insemana ca nu s-au facut inlocuiri pana acum.
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Mesaj #120 » de Adrian » 01 Feb 2013 21:43

so? jucam sau ma duc la masa linistit? cine e sefu ?

LE: e fara 5, se poate totusi un raspuns ceva? vad deja 2 pe sv, WALID si NIK ...
Ultima oară modificat de Adrian pe 01 Feb 2013 21:56, modificat 1 dată în total.
Failure is a choice ...

Avatar utilizator


AnteriorUrmătorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 14 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks