Programari Meciuri - Liga XB

Aici se pot organiza diverse evenimente, intreceri sau turnee

Moderatori: DeeJay, Eseth

Programari Meciuri - Liga XB

Mesaj #1 » de Cristina » 07 Dec 2012 12:58

La cerere fac acest topic pentru cei care NU stiu cum sa isi programeze propriul meci.
Bun, deci de maine incepe nebunia.
In Primele 7 zile TREBUIE sa aibe loc urmatoarele meciuri:

Cod: Selectaţi tot
1. - XB - Betivii anonimi ( turbo si b0gdan ) VS XB - ProLag ( |Crazy_Bob[GR] & O×y™? )

2. - XB - GODS ( L^Aquila & UnlimiTeD ) VS XB - Domnii ( hawk & Deezy )

3. - XB - Botii Ro ( yahel si K-ro ) VS XB - extraterestrii gay ( ToLeA JeRRyCo & ]3U]3U™ )

4. - XB - It's PandaTime! ( Pand@ & Timpul ) VS XB - White Walkers ( Cerezeu & Cristina )

5. - XB- BULLETPROOF ( puf. & Ghinion*XB ) VS XB - SilentC0d3 ( Feda1Kyn si dope.)

6. - XB - Born2Kill (nashu & sam) VS XB - E4U 'Easy 4 Us' ( elevennnn si ES3TH )

7. - XB - Mos Craciun .( Isee si Nerdyyy ) VS XB - Invincibilii_Perversi ( Walid & NiK_XB[RO])


Daca sunteti organizati pot avea loc toate cele 7 meciuri intr-o singura zi...
Va puteti anunta si stabilii ziua si ora , pe Steam sau AICI, in acest topic.

Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Mesaj #2 » de HitmaN » 07 Dec 2012 18:38

eu plec in vacanta nika nu se acc si skimbari ?
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Mesaj #3 » de Deezy » 07 Dec 2012 19:00

Daca se poate va venii h4wk in locul lui HitmaN pana ce vine din "Vacanta"
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Mesaj #4 » de h4wk95 » 07 Dec 2012 19:02

In absenta lui HitmaN,o sa-l inlocuiesc eu :)
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Mesaj #5 » de Bogdan » 07 Dec 2012 22:51

ok hawk...daca o sa urmaresti programul meciurilor si daca nu o sa absentati de la meciuri e ok din partea mea. Acum sa vedem si ce spun ceilalti, desi hitman da dovada inca o data ca e un neserios

\ post actualizat: 07.12.2012 | 11:30 pm (zonă timp forum=GMT+2) /


Programul meciurilor:

Saptamana(8 decembrie) 8 - 14 Decembrie 2012 vor avea loc meciurile:

- XB - Betivii anonimi ( turbo si b0gdan ) VS XB - ProLag ( |Crazy_Bob[GR] & O×y™? )
Sambata(8 decembrie) ora 18:00-19:00

- XB - GODS ( L^Aquila & UnlimiTeD ) VS XB - Domnii ( h4wk95 & Deezy )
Sambata(8 decembrie) ora 19:00-20:00

- XB - Botii Ro ( yahel si Kamikaze ) VS XB - extraterestrii gay ( ToLeA JeRRyCo & ]3U]3U™ )
Sambata(8 decembrie) ora 20:00-21:00

- XB - It's PandaTime! ( Pand@ & Timpul ) VS XB - White Walkers ( Cerezeu & Cristina )
Duminica(9 decembrie) ora 18:00-19:00

- XB- BULLETPROOF ( puf. & Ghinion*XB ) VS XB - SilentC0d3 ( Feda1Kyn si dope.)
Duminica(9 decembrie) ora 19:00-20:00

- XB - Born2Kill (nashu & sam) VS XB - E4U 'Easy 4 Us' ( elevennnn si ES3TH )
Duminica(9 decembrie) ora 20:00-21:00

- XB - Mos Craciun .( Isee si Nerdyyy ) VS XB - Invincibilii_Perversi ( Walid & NiK_XB[RO])
Duminica(9 decembrie) ora 21:00-22:00

Acestea sunt zilele si orele oficiale pt prima saptamana a Ligii Campionilor XB.
In cazul in care o echipa nu se prezinta sau nu poate juca la data si ora stabilita aici, atunci va trebui sa ia legatura cu echipa adversa pt a juca in intervalul Luni-Vineri(10decembrie-14decembrie).

Daca nu va face asta, atunci echipa care amana meciul va pierde meciul cu 16-0.

Asa ca luati si cititi bine pe forum, sa nu va aud apoi ca plangeti ca niste fetite ca nu ati stiut sau ca bla bla bla cum faceti de obicei pt ca vreau sa se desfasoare ok aceasta competitie si sa fie distractiva.
Bafta la toti
Daca padurar nu esti, nimic nu esti!

Imagine

Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Mesaj #6 » de Crazy_Bob » 08 Dec 2012 01:31

meciu - XB - Betivii anonimi ( turbo si b0gdan ) VS XB - ProLag ( |Crazy_Bob[GR] & O×y™? ) va avea loc (9decembrie) ora 17:00
Imagine
Imagine
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Mesaj #7 » de Nashu » 08 Dec 2012 12:50

Born2Kill
noi nu putem juca duminica, propunem planificarea meciului luni ora 21.
multumim pt intelegere
Nashu
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Mesaj #8 » de cerezeu » 08 Dec 2012 14:17

Sambata(8 decembrie) ora 20:00-21:00
- XB - It's PandaTime! ( Pand@ & Timpul ) VS XB - White Walkers ( Cerezeu & Cristina )

Echipa WW. doreste reprogramarea meciului ( am vorbit cu cristina pe privat acum 1 saptamana si ceva si i'am spus ca in 8 decembrie no sa pot sa joc dupa ora 18.00 fara sa stiu daca o sa avem sau nu meci )

Deci PANDA daca nu sunt eu pe steam vorbeste cu cristina si decideti voi cand sa jucam meciul eu pot in orice zi cu exceptia zilei de azi:)
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Mesaj #9 » de Cristina » 08 Dec 2012 15:04

Nashu scrie:Born2Kill
noi nu putem juca duminica, propunem planificarea meciului luni ora 21.
multumim pt intelegere
Nashu

Deci Eseth si eleven sa spuna unul din voi daca este ok asa.


cerezeu scrie:Sambata(8 decembrie) ora 20:00-21:00
- XB - It's PandaTime! ( Pand@ & Timpul ) VS XB - White Walkers ( Cerezeu & Cristina )

Echipa WW. doreste reprogramarea meciului ( am vorbit cu cristina pe privat acum 1 saptamana si ceva si i'am spus ca in 8 decembrie no sa pot sa joc dupa ora 18.00 fara sa stiu daca o sa avem sau nu meci )

Deci PANDA daca nu sunt eu pe steam vorbeste cu cristina si decideti voi cand sa jucam meciul eu pot in orice zi cu exceptia zilei de azi:)

Pentru ca Cerezicu nu stie sa citeasca, va zic eu ca pentru no ie ok Duminica 9 Dec 2012, pe la 17:00 .... 17:30 Maxim!


Panda? Timpul? :-?
Avatar utilizator

Re: Programari Meciuri - Liga XB

Mesaj #10 » de Eseth » 08 Dec 2012 15:17

Nashu scrie:luni ora 21
Da, cred ca e ok asa cel putin pentru mine.
Nusquam est verus. Sulum res est licitus.

Avatar utilizator


Următorul



GameForest

Cea mai tare Comunitate online dedicata jocurilor!
GameForest este un loc perfect pentru toti cei care se bucura de jocuri pe internet!
Va invitam pe serverele noastre de Counter-Strike Source, Counter-Strike Global Offensive si Team Fortress 2!

Aceasta comunitate exista din 16 Mar 2011 19:37 si este online de 13 Ani, 1 Luna si 8 Zile
GameForest, WebForest are registered trademarks of IDeSys NetWorks S.R.L., Valve, the Valve logo, Half-Life, the Half-Life logo, the Lambda logo, Steam, the Steam logo, Team Fortress, the Team Fortress logo, Opposing Force, Day of Defeat, the Day of Defeat logo, Counter-Strike, the Counter-Strike logo, Source, the Source logo, and Counter-Strike: Condition Zero are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation. All other trademarks are property of their respective owners. © GameForest   Powered by IDeSys NetWorks